2737
2734
عنوان

قند بالا در بارداری

557 بازدید | 29 پست

موندم چه کنم. هفته هشتمم. قندم ۹۹ مجبورم رعایت غذایی داشته باشم بخاطر این رژیم خب اکثر غذاهارو نمیتونم بخورم. از طرفی هم کلا از وقتی باردار شدم همش گشنمه. الان حس ادم های قحطی زده رو دارم. حتی قند های طبیعی هم نمیخورم😔چقدر گرسنگی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۹۹ بالا نیست لب مرز باید مراعات کنی اما نباید گرسنه باشی غذا خوردی کدو مثل خیار رنده کن تو ماست با شوید نمک بخور خیلی خوشمزه است اما قند میاره پایین نمی‌دونم بامیه اومده یا نه اما اونم محشره سریع قند میاره پایین 

خواهر شوهر من انسولین میزد تو بارداری با این غذا های که قند میاره پایین همه چی درست شد غذا ام همه چی میخورد اما برنج خیلی کم بیشتر کباب بخور مرغ خالی یا با نون جو بخور 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2731

من قندم اولش خوب بود هفته ۲۸ناشتام شد ۹۶ سه تا قرص دادن 

من رعایتم نمیکردم میخوردم 🌚

بادوم هندی بخور گردو و‌مغز قندت و بالا  نمیبره

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
من هم گرسنمه خیلی🥲 اما باید رعایت کنم هم وزنم نره بالا هم قندم😭

خیلی بده. با گشنگی چه میکنی😭باورت میشه ساعت ۷ صبح آبگوشت خوردم ساعت ۹ و نیم گشنم بود😭😭😭

2738
۹۹ بالا نیست لب مرز باید مراعات کنی اما نباید گرسنه باشی غذا خوردی کدو مثل خیار رنده کن تو ماست با ش ...

اصلا نمیتونم گوشت خالی بخورم بدم میاد همین باعث میشه انرژی نگیرم. اره کدو شنیدم خوردم چشم از این ببعد مرتب میخورم.

عزیزم برا من ۱۰۸ بود منم همش گشنم بود دیگ‌دوماه اخر انسولین زدم 

وای یعنی تا اخر قراره گشنم باشه!! با پرهیز غذایی کنترل نشد ک مجبور شدی انسولین بزنی؟ دیابت بارداری داشتی یا ن خودت قندت بالا بود؟ 

عزیزم منم دقیقا مثل شمام دکتر بهم گف رزیم بگیر هرچیزی نخور منم دیدم کلی لاغر شدم ب دکترم گفتم من انسولین میخام بهم داد ولی بازم شیرینی نمیخورم درعوض غذامو کامل میخورم .اخه اونجوری همیشه گرسنم بود ولی حالا خوب شده .شب درمیون انسولین میزنم قندم همیشه عالیه

جدی؟ مرسی از راهنماییت

ارره من روزی سه چهار بار قندمو چک میکردم دیدم دارم سه تا قرص میخورم انقدم لاغر شده بودم گفتم بخاطر به عدد چرا ب خودم سخت بگیرم قشنگ میخوردم بخدا صبحونه خامه و عسل و مربا میخوردم  کیک خامه ای میخوردم ولی قندم بالا نمیرفت رو همون ۹۶ بود.

شما هم نگران نباش برقص واسه خودت خییلیییی تاثیر داره فعالیتت ک زیادباشه پایین میاد قندت  بعدش بخور 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
عزیزم منم دقیقا مثل شمام دکتر بهم گف رزیم بگیر هرچیزی نخور منم دیدم کلی لاغر شدم ب دکترم گفتم من انس ...

نمیدونم چرا دوست ندارم انسولین بگیرم😔البته دکتر گفته بود دو هفته رژیم رعایت کن درست نشد باید بستری بشی انسولین وریافت کنی برا همین ترسیدم. بستری چرا اخه!!!

نمیدونم چرا دوست ندارم انسولین بگیرم😔البته دکتر گفته بود دو هفته رژیم رعایت کن درست نشد باید بستری ...

اصلا نیاز ب بستری نیس .خواهرم انسولین اصلا بد نیس تو روخدا نترس اخه من پارسال بخاطر بی فکری خودم بچمو دورازجون ازدست دادم واس همین با انسولین خیالم راحته

2706