2726

طولانیه ولی بخونید ببینید از مشکلات شما بدترم هست

از بچگی ک یادمه بابام اعتیاد داشت و هرروز اونو مامانم دعوا داشتن و این وسط بابام میخواست مادرمو حرص بده ماهارو اذیت میکرد مثلا یسری داداش کوچیکو انداخت توی رودخونه از لج مامانم و مادربزرگم رفت از آب درش اورد ک خفه نشه فک کنم فقط یکس دو سالش بود!!

و هیچوقت پدر و مادرمون جوری ک باید محبت کنن نکردن مثلا الان مامانم کوووچکترین کلمه ای مثل دخترم رو ب زبون نمیاره یا مثلا من مگه عید ب عید مامانمو لمس کنم خجالت میکشم بهش دست بزنم یا بغلش کنم چون هیچوقت بهمون یاد نداده و عادت نداریم ب این چیزا خصوصن من ک دختر بزرگشم!هیچوقت قربون صدقمون نرفته کلا انگار فقط خاسته بچه بیاره

مامانم تا وقتی توی خونش بودم هرروز سرکوفت اینکه ترشیدم و کسی نمیگیرتت و دختر فلانی رو ببین و فققظ سرکوفت و طعنه بود اخرشم مجبور شدم بخاطر این حرفاش برم ب یکی بگم بیا منو بگیر ک الانم اون میگه خودت ازم خواستی😊

از بچگی خودمون(داداشام و خواهرم)خرج خودمونو دادیم با کارکردن و جون کندن !!!هیچوقت بهمون پول نمیدن حتی یبار لنگ شهریه بودم مامانم نداد بابامم ک هیچ و خودم مجبور شدم گوشواره طلامو بفروشم هیچوقت حتی شهریمو ندادن

بابامم کلا ادم بیعاریه اصلا بفکر ما نبود (هرچی خونه داریم مامانم کار کرد در اورد)

عروسی کردم این دونفر حتی ۱میلیون برامن جهاز نخریدن با ۲۰میلیونی ک شیربها گرفتن جهاز خریدم و اخرشم مادرشوهرم طعنشو زد بهم!!!

شما بگین با همچین پدر مادر بی محبتی چکار باید کرد؟؟؟

تازه توی عروسیم ک‌نگم چکارا ک تکردن و چقددددر اذیت شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقددددددد درک کردم اون قسمت رو که گفتی خجالت میکشیدم محبت کنم ! من هنوزم نمیتونم به کسی بگم از،بس بهمون نگفتن .عید به عید روبوسی میکردیم اونم مادرم با بداخلاقی هولمون میداد 

فقط میتونم بگم سعی کن خودت چنین مادری نباشی به گذشته ت فقط مثل یه خاطره نگاه کن تا میتونی محبت کن ...

الان زندگیت چطوره

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!

مادر منم محبت کلامی نمیکنه..یادمه فقط یه بار رفت کربلا و برگشت روبوسی کردیم دیگه یادم نمیاد بوسم کرده باشه حتی روز عروسیم...ولی منو بچه هامو دوس داره و بهمون میرسه

نمیدونم چمه..ولی یادمه قبلا انقد چم نبود!
فقط میتونم بگم سعی کن خودت چنین مادری نباشی به گذشته ت فقط مثل یه خاطره نگاه کن تا میتونی محبت کن ...

میترسم بچه دار بشم ناخوداگاه از این رفتارا بکنم براهمین میخام برم روانپزشک

2706