2737
2734
عنوان

تابستون باهاش کار کنم🤔

181 بازدید | 14 پست

دخترم میره پیش

امسال به امید خدا میره اول

عاشق نوشتنه هی میاد میگه مامان برام بنویس مثلا بابا اب داد بعد از رو اون مینویسه

می خوام تابستون باهاش کار کنم اصولی

اینستا یه عالمه پیج هست از اونا ایده بگیرم

کار درستیه ؟

برا کلاس اولش به مشکل نمی خوره؟

آره بچه های الان تیزهوشن چشم و گوششون بازه به راحتی میشه ذهنشونو پرورش داد بنظرم الفبا کار کن باهاش ساعتو یاد بده بهش سال بعد  بفرستش کلاس زبان یا موسیقی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بچه های الان تیزهوشن چشم و گوششون بازه به راحتی میشه ذهنشونو پرورش داد بنظرم الفبا کار کن باهاش ...

الان تقریبا یک سالی میشه زبان میره خیلی زیاد علاقه داره به یادگیری

2731

به نظرم اونطوری که میگی اصولی و بخوای همه رو باهاش کار کنی درست نیست. 

چون اون وقت سر کلاس که معلم درس میده، دخترت حوصله‌ش سر میره و مدرسه براش کسل کننده میشه

یه سری کارت‌های بازی هستن، که اسم میوه و رنگ و اشیا و ... همراه با عکسش هست. میتونی از اونا براش بگیری، ظاهر کلمه رو یاد بگیره، ولی حرف به حرف بهش یاد نده. 

یا اینکه فقط حرف به حرف یاد بده، ولی دیگه کلمه‌سازی و جمله‌سازی باهاش کار نکن. 

یه چیزی باقی بمونه که به مدرسه علاقه‌مندش کنه.

چه عالی خب فارسی نوشتنم یادش بده

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2738
بعدا کلاس اول براش جذابیت نداره...شما یک جور درس میدی معلم یک جور دگ...ب کجاش بفرست کلاس قرآن یا زبا ...

قرآن که نه زوده براش

خودم حافظم ولی مخالفم برا دخترم

ولی زبان و میره

در حد اینکه حروف الفبا ، بخش کردن ، اعداد ، اول یا اخر حروف رو بشناسه ، بهش بگو.  بیشتر نگو. شاید تدریس معلم فرق داشته باشه با شما 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

زبان الان بازدهی منفی داره کلاس سوم یا دوم بفرستین زبان چون الان هنوز زبان فارسی رو یاد نگرفته داری انگلیسی یاد میگیره که خوب بیهودس

قرآن که نه زوده براش خودم حافظم ولی مخالفم برا دخترم ولی زبان و میره

عزیزم از کلاس اول قرآن هم دارن. 

دوستمون درست میگه، بفرستش کلاس قرآن. اینطوری کلاس اول راحت‌تر میشه براش. 

پسر من که کلاس اول بود، قرآن خیلی براش سخت بود، در حالی که خیلی باهوشه و همه‌ی درساش عالیه.

چه باحاله دخترت، دختر من ۳ سالشه میگه کتاب قصه بخون ولی درس حق نداری بخونی ، کلاً مخالف درس برا خانو ...

عزیزم

یکم بزرگ تر بشه کم کم علاقه مند میشه

دختر من از همون بچگی عاشق دفتر و مداد اینچیزا بود اصلا سمت اسباب بازی یا خوراکی نمی رفت فقط این چیزا

قرآن که نه زوده براش خودم حافظم ولی مخالفم برا دخترم ولی زبان و میره

قران رو اگر بره برای روخوانی قرآن سر کلاس اول مشکل نداره..چون اکثر بچه های کلاس اول روخوانی قرآن مشکل دارن...من دانش آموز کلاس ششم دارم...هنوز نمیتونه قرآن روانخوانی کنه...کلا بچه هایی ک قبل مدرسه رفتن کلاس قرآن میرن ...یک سر و گردن از نظر درسی از بقیه بالاترن...تجربم این رو میگ ...کلاس زبان هم عالیه..انشالله در پناه قرآن باشید

عزیزم یکم بزرگ تر بشه کم کم علاقه مند میشه دختر من از همون بچگی عاشق دفتر و مداد اینچیزا بود اصلا ...

اصلا بخدا برام مهم نیست، مگه من که درس خوندم کجا رو گرفتم که دخترم بخاد بگیره، آزادِ آزاد خاست بره رشته هنر یا موسیقی کاریش ندارم، دوس دارم برعکس خودم رهای رها باشه

2706