2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم به کسانی که پزشک متخصص جراح و...هستن .

واقعا عاشق علم و مطالعه ام . نه مسافرت 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

مث منی 😥

آقای قاضی ! اتفاقا همونی که به روش نمیاره بیشتر از همه حواسش بهت هست 🚭 وقتی با برخورد سنگینم سبکت میکنم ؛ بفهم که غرورم و بیشتر از تو دوس دارم ؛ نباید اون و نشونه میگرفتی ! 😊💘 فاتحه بخون برای پدرم که خیلی دوستش دارم 🔮💜
2714
فقط کسایی که میگن پول خوشبختی نمیاره 😂

پول به تنهایی خوشبختی نمیاره پول با سلامتی همیشه ازخدا پول به تنهایی نمی خوام پول با سلامتی وخوشبختی ،خدا به همه پول سلامتی و دل خوش بده ان شاءالله

فقط کسایی که میگن پول خوشبختی نمیاره 😂

بیان پولاشونو بدن به من .چیه چرک کف دست   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

واقعا پول خوشبختی نمیاره ادم باید تو یه وجب جا دلش خوش باشه😂😂😂😂😂😂😂

قابل توجه کاراگاه های مچ گیر نی نی سایت😈کاربری دست چند نفره! 😈😈 قدیمی هستیم😈 تورو خدا اگه مخالف منی یا ریپ نزن یا مودبانه بگو دیگه نمیخوام تعلیق بشم🤬
2706