2733
2734
عنوان

چقدر فكر ميكنيد خوشگليد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13435 بازدید | 537 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلییی 😂بعضی روزا رو خودم کراش میزنم ( میدونم خودشیفتم 😂😔 

ولی خب بیشترین چیزی که تو صورتم دوست دارم رنگ پوستم ( سبزه ام ) و چشم و ابروم

اول که به دنیا میایم لبخند مادرمون برامون مهمه بعد میشه لبخند دوست مدرست ، بعد میشه لبخند عشقت همه اینارو نوشتم تا بگم اما یه مرحله ای هم هست تو زندگی که لبخند خودمون مهم ترین و اولین اولویت و داره اونجاس که دیگه یه انسان کاملیم من که هنوز به اون مرحله نرسیدم شما رسیدید ؟ 💜 اگه امضامو میخونی ، اره خودت ، میشه یه صلوات برای روبه راهی زندگیم بفرستی  ممنونم واسه این که وقت گذاشتی و خوندی 💛🌻  تیکر رسیدن به وزن دلخواهمه باردار نیستم

16 میدم..رنگ پوستم سفیده..چشمام رنگیه..لبامم گوشتیه...صورتم پر و بیضی شکلیه ولی چاق نیست.چال چونه هم دارم...ابروهامم عادیه موهام وزوزیه...بینیمم بد نیست خوبم نیست...هیکلم عالیه قد و وزنم دقیق برابر..ولی خوشگل نیستم زن داداشم بهم میگه اروپایی

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
هیچی پوست پر جوش ولک زیر چش تیره مژه ها کوتاه وکم پشت رنگ چشم زشت ابرو زشت مووزوزس ترکیب صورت زشت لب ...

خیلی برام سواله چرا نوزده نفر ندید لایکت کردن 🥴 پوست ،مو و مژه که با دکتر درست میشه ، رنگ چشم مگه زشت هم داریم ؟! اکثرا قهوه ای هستیم دیگه ، بقیه ش هم قطعا هرکذوم زیبایی خودشو داره، میتونی به این ژل تزریق کنی 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2738

خوشگلی فقط باعث بدبختیم شد همینو میدونم هر خوشگلی هم فکر نکنید از خودش راضیه چون گاهی وقتا تعریف اطرافیان بدتر طرفو خراب میکنه یا حتی باعث کمال طلبی زیاد در طرف میشه نمیدونم ولی به گفته بقیه خوشگلم ولی تو زندگی شانس نیاوردم مخصوصا از خواستگار و عشق و این چیزا 

از ۲۰ ب خودم ۲۰ میدم پوستم سفید و روشنه چشام عسلی و تقریبا سبزه ترکیبی از عسلی و سبز..دماغم خوبه به صورتم میاد و لبامم نه خیلی بزرگه و نه خیلی کوچیکه متوسط . پوستمم صاف و بدون هیچ لک و جوشیه.هر شبم خداروشکر میکنم بخاطر چهرم . راستی همتونم خوشگلین از نظرم