2726
عنوان

مردم چقدر پررو شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 42 پست

حالا خوراکی بچه گانه میخرید یه چیزی 

مثلا شیر یا شکلات چوبی و...

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست داشت پا داشت بره کار کنه از منم سالم تر بود 😡😡😡

خندم گرفت ها😂تو فقط داشتی یه آب معدنی ور میداشتی ولی اون چنتاانرژی زا

چرا فکر کرد وضع توازون بهتره؟؟؟؟

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 
2728

اونوقتا پول نداشتن غذا بخرن میگفتیم محتاجن 

حالا پول ندارن انرژی زا بخرن 

میگفتی میخوای انرژی زا بخوری انرژیت بیشتر بشه بخوابی خب برو کارگری 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

این داستان گدای لاکچری خور

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

دیشب هم مارفتیم عابر بانک قسط پرداخت کنیم یه آقایی اومده بود به شوهرم میگفت تمام کارت وپولم رو دزدیدن پول ندارم غذا بخرم واسم یه چیزی بخر بخورم..به خدا از شوهر من سالم و سرحال تر بود😂😂

گفتم چه دوره زمونه ای شده یعنی یه پول غذا نداره؟

خندم گرفت ها😂تو فقط داشتی یه آب معدنی ور میداشتی ولی اون چنتاانرژی زا چرا فکر کرد وضع توازون بهتره ...

والا مصاحبه گزینش داشتم یه مانتو گشاااد با مقنعه تنگ و شلوار گشاااد پوشیده بودم با ارایش کم انقدر قیافه م زشته 😂

اگه از خریدا واجب زندگی بود چی میشد آدم کمک می‌کنه اگه نداری غلط میکنی انرژی زا میخوری مردم چقدر پرو شدن والا تازه انرژی زا برای بچه مضرر ام هست 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
دیشب هم مارفتیم عابر بانک قسط پرداخت کنیم یه آقایی اومده بود به شوهرم میگفت تمام کارت وپولم رو دزدید ...

خب شاید واقعا نداشته 

من به اینجور ادما کمک میکنم ولی اونی که انرژی زا گدایی میکنه نه🤦‍♀️

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2706