2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیست جلسه با دو تا دستگاه مختلف و جاهای فوق گرون رفتم لیزر هیچ تاثیری نداشت. اونایی هم که دیدم گفتن تاثیر داره فوق پرمو بودن بعدش موهاشون فقط کم شده مثل حالت طبیعی من.

الان دکلره میزنم اون جاهایی هم که ضخیمه شیو میکنم

با خرابات نشینان ز کرامات ملاف... هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد
2728

خود شیو یعنی ژیلت 

من موم میندازم هراز گاهی حال ندارم ژیلت

کرم موبر و اپی لیدی و نوره به من نساخت

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2738
بزنی میفهمی همچین پوست لطیف میشه اب روش سر میخوره😂

وای پس کاش زودتر میخریدم😊 از بچگی خونواده م باهاش آشنام نکردن از اون دوران راهنمایی تا الان با ژیلت شیو کردم.... اتفاقا انقدر خانمهای اطرافم تعریف کردن خریدم😍

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
امضات♥️

مرسی عزیزم⁦♥️⁩⁦🙏🏻منم دعات کردم😘

۱۸ سالمه⁦☺️⁩عاشق ورزشم،گیاهخوارتونم،مربی شنام سوالی در این مورد داشتین در خدمتم⁦🙏🏻⁩🙃LORیعنی دنیا وردارو⁦♥️⁩⁦👌🏻⁩پاپیلستان⁦♥️⁩😘
الهی خیر ببینی چقد به دعات نیاز داشتم🥺🥺🥺

سر نماز هم دعات میکنم حتما فداتشم⁦♥️⁩😘

۱۸ سالمه⁦☺️⁩عاشق ورزشم،گیاهخوارتونم،مربی شنام سوالی در این مورد داشتین در خدمتم⁦🙏🏻⁩🙃LORیعنی دنیا وردارو⁦♥️⁩⁦👌🏻⁩پاپیلستان⁦♥️⁩😘
بیاو از خوبیا لیزر بگو

هزار تا خوبیییی😂 

پوستم خیلی روشن تر شده 

دیگه وقتی هم نمیخواد برای پوستم بذارم و پوستمم خراب نمیشه یا در اثر استفاده از موم شل نمیشه

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
2706