2737
2739

خب برو معطل چی هستی 

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرتون نمیذاره برید خونه مادرتون وااا

همش بهونه الکی،اینقدر بعدش غر میزنه و حرفای بیخود که دیگه قید رفت و آمد با فامیلو زدم،خونه مامانمم ماهی یه بار اونم با بدبختی.اینقدر خستم از دستش که چند ساله تو فکر طلاقم.😔

همش بهونه الکی،اینقدر بعدش غر میزنه و حرفای بیخود که دیگه قید رفت و آمد با فامیلو زدم،خونه مامانمم م ...

🥺خدا کمکت کنه ان ءشاالله عزیزم

نقشه های خدا همیشه از خواسته های ما قشنگ تره،😍💕
2738
من که قید همچین شوهری راحتما میزنم ...من نفسم مامانمه

باورت نمیشه،از فامیل،خونواده همه چیز گذشتم به خاطر زندگیم،اما میبینم این مرد درست بشو نیست،به خدا افسردگی گرفتم،هرچقدر من بیشتر به خودش و خونوادش احترام میذارم اون بیشتر بی احترامی میکنه،البته فقط مشکلمون این نیست،زیاده این یکیشه.

همش بهونه الکی،اینقدر بعدش غر میزنه و حرفای بیخود که دیگه قید رفت و آمد با فامیلو زدم،خونه مامانمم م ...

چرا ازش جدا نمیشی اینجوری مشکل اعصاب پیدا میکنی ها بعد باید دارو بخوری

باورت نمیشه،از فامیل،خونواده همه چیز گذشتم به خاطر زندگیم،اما میبینم این مرد درست بشو نیست،به خدا اف ...

من خودم به شخصه نمیتونم تحمل کنم با خانوادم رفت و امدنکنم شده باشه طلاق میگیرم

چرا ازش جدا نمیشی اینجوری مشکل اعصاب پیدا میکنی ها بعد باید دارو بخوری

همین الانش همش خوابم از بس حالم بده.منتظرم دخترم نه سالش بشه که اذیتم نکنه،دخترم یه لحظه هم نمیتونه پیش باباش باشه از بس پست فطرته و اذیتش میکنه.

2706