2703
2553

خدایا این نمیفهمه تو همیشه بهترینارو برای ما میخوای 

ب حرفش گوش نکن بهترینننننننن رو بهش بده 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خدایا این نمیفهمه تو همیشه بهترینارو برای ما میخوای  ب حرفش گوش نکن بهترینننننننن رو بهش بده&n ...

چقدر قشنگ گفتی باید اینو میخوندم مرسی

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
خدایا این نمیفهمه تو همیشه بهترینارو برای ما میخوای  ب حرفش گوش نکن بهترینننننننن رو بهش بده&n ...

انشاللله که رسیدن به اونیکه میخام بهترررین باشه برام🥰🥺🥺😍😍

2714
چقدر قشنگ گفتی باید اینو میخوندم مرسی

فدات شم 

تو هم دعا کن خدا بهترینو بهم بده ن اونی ک اصرار دارم و ب صلاحم نیس

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
انشاللله که رسیدن به اونیکه میخام بهترررین باشه برام🥰🥺🥺😍😍

آمیننننننن قشنگم❤️❤️❤️

فدات شم  تو هم دعا کن خدا بهترینو بهم بده ن اونی ک اصرار دارم و ب صلاحم نیس

الهی آمین خدا با صلاحش بهترینا رو بهت بده

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍