2726
عنوان

ترو خدا راهنماییم کنین

120 بازدید | 10 پست

من مستاجرمو سه ساله ازدواج کردم یه خونه ۶۰ متری   بعدش برادر شوهرمو شوهرم میگن باید طبقه ی بالای خونه ی مامانم اینارو بسازیم اما من راضی نیستم اونا خیلی پر جمعیتن اما نمیتونم هیچی بگم میگم یهو حرفی میزنم میشم ادم بده نمیدونم چجوری منصرف کنمشون پولشونم در حدی نیس ک سه طبقش کنن میخان دو طبقه کنن و دوتا داداش بشینن لطفا بگین

خودش ی سرمایه اس بنی بدون اینکه زمین داشته باشد خونه میسازید .بذار بسازن بعد میتونی ب مستاجری چیزی بدی ... فقط چون رو خونه پدر شوهره و با برادر شوهر قراره ساخته بشه تکلیف مالکیتشو بگو روشن کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش ی سرمایه اس بنی بدون اینکه زمین داشته باشد خونه میسازید .بذار بسازن بعد میتونی ب مستاجری چیزی ب ...

نمیتونم اصلا قبول کنم ک همه چیم تحت کنترل اونا باشه نمیتونم حتی مهمون درست صدا کنم چون باید زیر نظر اونا باشه اونام از اونایین که همیشه جلوی در میشینن  باباش خودش مثل مادرشوهر رفتار میکنه

2728
چیکار کنم ک شوهرم منصرف شه😥

ببین سخته براش چون همینطور ک اول گفتم بدون اینکه واسه خرید زمین هزینه کنه ،میتونه خونه بسازه ..

تو باید ی موقع ک واقعا حالش خوبه و اعصابش سر جاشه و دلش پیش تو ، باهاش قشنگ صحبت کنی بگی از قدیم گفتن دوری و دوستی نمیدونم بگو پیش هم باشیم خدا نکرده رومون تو روی هم باز میشه  هیچی دیگه بانرمی مهربونی این چیزا رو بهش بگو رامش کن ... 

جدی؟ الهی شکر ک خنده ات رو میبینم .هر وقت حوصله داشتی بگو چجوری راضی شد

بزور   اخرش گفتم خوشم نمیاد برم پیش اونا   حتی اگه مامان بابای خودمم بود راضی نبودم  بزور بعد دوساعت دعوا حالی کردم راحت شدم کلا قیدشو زد😁🥰