2733
2739

بچه ها مادرشوهرم انواع و اقسام بی احترامی رو ب من میکنه حتی تو خصوصی ترین مسائلم دخالت میکنه. منم امروز ناراحت شدم و ب شوهرم گفتم تا الان حرمت نگه داشتم سکوت کردم اما اینبار مامانت حرفی بزنه جوابشو میدم دیگ داره زیاد روی میکنه شوهرم در جواب حرفم با علامت تهدید گفت امان از روزی ک حرمت مامانمو بشکونی و رفت بیرون کلی گریه کردم شب ک اومد خونه دید ناراحتم گفت منظورم از اون حرف این بود ک اگ تو بی احترامی کنی من مجبورم جلو خانواده هم ب تو تشر بزنم هم ب مامانم و این خیلی سخته برام ک جلو خانوادم با تو بد حرف بزنم 

بنظرتون شوهرم راست میگ؟ یاواقعا مامانش براش مهمتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه مامان عجیبی داره خو بگو زن بگیر بتمرگ سرجات نصف عمرت رفته زر زر میکنی 

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...

بزرگ ترین اشتباهت اینه که به شوهرت راجب مامانش میگی سیاست داشته باش مادر شوهرت هر چی میگه با خنده جوابشو بده فقط لبخند بزن و با احترام یه جوری جوابشو بده که لال شه اوقات خودت و شوهرت و خراب نکن

2738

شوهرت حق نداشته اینو بگه.اصلا حق نداشته طرف مادرشو بگیره.نهایت باید یه معذرت خواهی میکرد میگفت عزیزم تو کوتاه بیا اون متوجه نیست.نه اینکه تهدید کنه.مردهای ایرانی اصلا شعور رابطه ندارن.اصلااااااااااا

مواظب باش فقط مثل من نکنی 

من مادرشوهرم بهم گفت خونتونو دختر من براتون پیدا کرده و تو کلا زندگیت دست ماس هیچ غلطیم نمیتونی بکنی 

به شوهرم گفتم اونم بهش گفت کلی گریه کرد خودزنی کرد قسم خدا و روح شوهرشو خورد که همه حرفای من دروغه و اون همچین چیزی نگفته 

من پیش شوهرم دروغگو شدم ولی خب بعد اون اتفاق فهمیدم عادتشونه انکار کنن و کلا بدون شوهرم خونشون نمیرم

تجربه اقدام و بارداری و سقط دارم و سونو و آزمایش بلدم تفسیر کنم کمک خاستین بگین🩺           ژینا‌گیان,تونامری,ناوت‌ئه‌بیته‌ره‌مز . .           من یه INTJ  منطق گرام با من از عشق حرف نزنید🥲. درخاست دوستی ندین❌ اینکه از مشکلاتم با همسرم میگم دلیلی نمیشه که بخام خیانت کنم درخاست نده آقای محترم🤢           کسایی که تو تاپیک های کودک همسری میگن ده سالمون بود ازدواج کردیم هشت تام بچه داریم راضیم احترام بزارید . مثل سگ دروغ میگن . یاد بگیرید به هر چیزی احترام نزارید کودک همسری همون آدمخواریه فقط خوردن روح آدم :)        بیاین ما بدبخت بیچاره ها بچه نیاریم شاید نسل بدبختی منقرض شد و دنیا شاد شد...به جای اینکه تو بارداری قرآن بخونی تا فرزند صالح بیاری قبل بارداری کتاب تربیت فرزند بخون مشاوره برو و حسابتو پر پول کن قول میدم فرزند صالح بیاری❤️     

میدونه کار مامانش بده

ولی مجبوره به تو تشر بزنه و حرمت مامانشو حفظ کنه بالاخره مادرشه 

ولی سعی کن هیچوقت بحث و دعوا راه نندازی در واقع شان خودتو حفظ کنی دعوا و سروصدا شخصیت ادمو میاره پایین

من یه دیالوگ بهتر بهت یاد میدم

مرد ها و کلا همه ادم ها خیلی روی مادرشون حساسن

شما برای اینکه توی دل همسرت باشی نمیتونی جواب مادرشو بدی . چون از چشمش میوفتی 

شما به همسرت یاد بده که ازت دفاع کنه.

نه دفاعی که پاشه بجنگه که اخه مامان به تو چه چرا دخالت میکنی .

دفاعی که ارزش تورو ببره بالا.

مثلا بهش یاد بده وقتی مادرس یه فضولی کرد ، به مامانش بگه ذهن زن من رو سر این چیزا بهم نریزید ما خودمون میدونیم چیکار کنیم.

زن زرنگی باش . خودت رستم نشو یه تنه بری جلو . سیاست داشته باش شوهرتو پر کن

اگر مشکلی با خانواده همسرتون دارید؛ محترمانه برخورد کنید 

احترام متقابله. 

اگر دوست نارید به خانوادتون بی حرمتی بشه؛ شما هم بی احترامی نکنید. 

اگر دخالتی شد؛ محترمانه نظر خودتون رو بیان کنید 

مثلا بگید: ممنونم که توجه می‌کنید و نظرتونو بیان می‌کنید خیلی لطف می‌کنید ولی من فلان چیز رو ترجیح میدم! 

کسی نمیتونه شما رو مجبور به انجام کاری که نمیخواهید کنه. 

حالا اگه حرفی میشنوید میتونید محترمانه و با سیاست ازش عبور و در عین حال جایگاه خودتون رو حفظ کنید. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
عزیزم میشه بگی مثلاً مادرش چه کارهایی میکنه؟

مثلا در مورد دکور خونم نظر میده بزور میاد دکور خونمو عوض میکنه تو مسائل جنسی تجسس میکنه ختی تو لباس پوشیدنمم اون نظر میده حرف زدنم بلد نیست ن سواد داره ن فرهنگ

اگر مشکلی با خانواده همسرتون دارید؛ محترمانه برخورد کنید  احترام متقابله.  اگر دوست ن ...

اونا همش ب من و خانواده م بی احترامی میکنن ولی من تا الان سکوت کردم همش ریختم تو خودم دیگ نمیخام سکوت کنم 

2706