2204
عنوان

بیاین عکس هیکلم بزارم لاغر بودم...

6031 بازدید | 261 پست

الان ده کیلو اضافه کردم ازخودم متنفرم شکم ندارم پهلو درآوردم ازبس نوشابه اینا میخورم ازی طرف میترسم رژیم بگیرم موهام بریزه راهکاری دارین ... این عکس  ماله تابستونه 

؟

انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                          من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع                 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

بگذار

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 

ببینم 

تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792

کوووو

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🌸❤عضو گروه قرمز❤🌸✨ // ﴿ وزن شروع : 71 | وزن فعلی : -- | هدف : 50 ﴾ //  همونجوری که هستی خودتو دوست داشته باش🧚🏻‍♀️✨ تیکربرای‌بارداری‌نیست
2050
مسی برو سر درست 😁❤

دیگه الان خوابم میاد🤣

صبح ایشالله

مرسیییی ک بهم یادآوری میکنی🤍😍🦋📚🧬💉

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 

کم کم شروع کن تا به مشکل نخوری از جمله که گفتی ریزش مو یهویی وزن کم نکن 

تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792
2051