2733
2734

من خودم وقتی عروسی اومده توی خانواده شوهرم ؛ وآنچه من همیشه آرزوم بود انجام بدم ونمیدادم

این عروس جدید قشنگ داره همونکارومیکنه وهیچکس جرات نداره بهش چیزی بگه وفقط بهش احترام میزارن 

همیشه فکرمیکنم این روکائنات فرستاده 

شماچی؟ خداروکجا دیدید واحساسش کردید

وقتی کرونا گرفتم و تا دم مرگ رفتم خدا منو برگردوند قشنگ خدارو توی اون لحظه ها حس میکردم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی کرونا گرفتم و تا دم مرگ رفتم خدا منو برگردوند قشنگ خدارو توی اون لحظه ها حس میکردم

وقتی دخترم به دنیا اومد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731

پدرم ضربه مغزی شد تو کما بود از کما اومد بیرون الان خونس من موقع زایمانم بود روزی که پدرم از ای سیو به بخش منتقل شد من زایمان کردم لحظه ای که گفتن پدرم به هوش اومده و هوشیاریش بالا میومد باهمه وجودم خدارو حس کردم

نسیم هستم مامان دوتا فرشته کوچولو

۳۹هفته بودم یهویی رفتم بیمارستان نوار قلب بچمو گرفت کند میزد سریع سزارین شدم دکتر گفت اگه یک ساعت دیرتر میومدی بچت مرده بود واقعا خدا رحم کرد

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2738

وقتی با وجود بیماریم و خوردن داروهایی که برای جنین ضرر داره ، پسرم صحیح و سالم اومد تو بغلم 🥲 

خدایا شکرت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2706