2737
2734
اگه ۷۰ درصدی که احتمال میدم فک کنه مخاطب خاص داشته استوریت سردرگمه اگه نه و اینجوری فکر نکنه خوشحال ...

اره گیتار خیلی دوست دارم 

دوست داشتم رپلای استوری کنه ولی نکرد...

یه دختر28 ساله شیطون😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره احتمال داره ولی بگو زیرش چی نوشتی تا بگم چی فکر میکنه 

عکس یه دختر گذاشتم که گیتار دستشه

بعد نوشتم جای که کلمات کم می اورند موسیقی سخن میگوید

زیرش هم نوشتم به امید روزی که گیتار بزنم💖🤩

بعد خیلی ریز هم‌نوشتم شب خوش

چطوره؟

یه دختر28 ساله شیطون😊
عکس یه دختر گذاشتم که گیتار دستشه بعد نوشتم جای که کلمات کم می اورند موسیقی سخن میگوید زیرش هم نوش ...

عالییییی 🤩

یه هدفی دارم که باید بهش برسم یه جورایی دلیل زندگیمه .  عشق و عاشقی و اینا نیست اصلا تو این فازا نیستم . خدایا خودت یه کاری کن بتونم به هدفم برسم .   من فقط به خودت اعتماد دارم و میدونم تنهام نمیزاری .    درسته سنم کمه اما درک و شعورم بالاست .   آقایون درخواست دوستی ندین به هیچ عنوان تحت هیچ شرایط .  اسم کاربری ها یادم نمیمونه .  
2728
ببینه بنظرت چه فکری میکنه؟؟😂 ریپلای نمیکنه؟

نه فکر نکنم ریپ کنه زیادی غد و یه دنده ست 

اما با خودش میگه روحیه شادی داری 😂❤

یه هدفی دارم که باید بهش برسم یه جورایی دلیل زندگیمه .  عشق و عاشقی و اینا نیست اصلا تو این فازا نیستم . خدایا خودت یه کاری کن بتونم به هدفم برسم .   من فقط به خودت اعتماد دارم و میدونم تنهام نمیزاری .    درسته سنم کمه اما درک و شعورم بالاست .   آقایون درخواست دوستی ندین به هیچ عنوان تحت هیچ شرایط .  اسم کاربری ها یادم نمیمونه .  
2738
افرین عزیزم صحیح بود من حس میکنم تو درونگرا و ارومی ولی ته قلبت انسان عاشق و مهربونی هستی

برای من بگو کنکورم چی میشه همونی میخوام قبول میشم؟؟؟

برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی من سلامتی خودتون و خانواده هاتون  دومرتبه بگو الهم صل علی محمد وال محمد ۱ثانیه وقت میبره
بله

برای من بگو کنکورم چی میشه همونی میخوام قبول میشم؟

برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی من سلامتی خودتون و خانواده هاتون  دومرتبه بگو الهم صل علی محمد وال محمد ۱ثانیه وقت میبره
نه فکر نکنم ریپ کنه زیادی غد و یه دنده ست  اما با خودش میگه روحیه شادی داری 😂❤

برای من بگو کنکورم چی میشه همونی میخوام قبول میشم؟

اگه ۷۰ درصدی که احتمال میدم فک کنه مخاطب خاص داشته استوریت سردرگمه اگه نه و اینجوری فکر نکنه خوشحال ...

منم میگی عزیزم ؟

خصوصیاتم؟

به هدفم میرسم؟

شخص مورد نظرم دوسم داره؟

پیوی بپرس اینجا شلوغ میشه

تروخدا به منم بگوبرای من بگو کنکورم چی میشه همونی میخوام قبول میشم؟

2706