2703
2553

از وقتی عروسی کردیم تو خونه پدر شوهرم زندگی میکنم ولی اخیرا اتفاقایی افتاده ک میخام جدا شدم ولی شوهرم میگه چن جا واسه اجاره خونه پرسیدم گفتن پایین ترین جا ۷۰ میلیونه رهنش،ولی نمیدونم چرا احساس میکنم دورغ میگه؟شما ک بندر عباس زندگی میکنین واقعا همینه قیمت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خواهرم خواستگار بندرعباس داره

خودمونیم تبریز😬

آدمای خوبی هستن؟خواهرم میگه حتما اونو مبخام فقط

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
خواهرم خواستگار بندرعباس داره خودمونیم تبریز😬 آدمای خوبی هستن؟خواهرم میگه حتما اونو مبخام فقط

نمیدونم عزیزم،شوهرم اونجا کار میکنه ما ی شهر دیگه ایم

خواهرم خواستگار بندرعباس داره خودمونیم تبریز😬 آدمای خوبی هستن؟خواهرم میگه حتما اونو مبخام فقط

همه جا عزیزم آدم خوب و بد هست،نمیشه گف یه شهر خوب مطلق یا بد مطلق هس

2714

عزیزم‌ میتونی درخواست دوستی بدی فامیل طرف وکدوم محله هستن و اصالتن‌ واسه کدوم قسمت بندرعباس هستن راهنمایت‌ میکنم که خوبن یا نه

پایین تر پیدا میشه مثلا جلو سی میلیون ماهی یک ونیم .ولی رهن‌ کامل هفتاد به بالا .

نمیدونم چرا خریت کردم با این شرایط عروسی کردم،خونه پدر شوهرم خیلی دارم اذیت میشم

بله خیلی خوبن، خودم بندرعباسی  ام. تعریف از خود نباشه 😅 

در کل آدم خوب و بد همه جا پیدا میشه باید تحقیق کنید 

2706