2726
عنوان

کیا بچه دوماهه دارن یا تجربه بچه داری دارن میان

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داروهاش به موقع بدي  معدش زياد پر نشه اروغ كه از همه مهم تره سطح شيبدار

دارو پدی لاکت میدم با پودر امپرازول پودرو گفت صبح و شب نصفش کن بده که من فقط شب میدم.رفلاکس پنهانم لاغرشون میکنه؟شیر خشک نمیدونم ازدیشب چرا نمیگیره طعمشو دوس نداره یا شیشه خوشش نمیاد

دارو پدی لاکت میدم با پودر امپرازول پودرو گفت صبح و شب نصفش کن بده که من فقط شب میدم.رفلاکس پنهانم ل ...

شير خودتم ميدي يا فقط شير خشك؟

اره رفلاكس پنهان هم لاغر ميكنه چون بچه به مرور از غذا مي افته و شير نميخوره

تو خواب هم نميخوره؟

بچه ي من تو سه ماهگي تو بيداري شير نميخورد اصلا 

بايد ميخوابونمش تو خواب شير ميدادم بهش

شير خودتم ميدي يا فقط شير خشك؟ اره رفلاكس پنهان هم لاغر ميكنه چون بچه به مرور از غذا مي افته و شير ...

شیرخودمو میدم تو روزم گاهی یه بار شیر خشک که از دیشب نمیخوره یه کم میخوره دیگه نمیخوره میزنه زیر گریه انگار از مزه اش بدش میاد.تو خواب شیر خشکو امتحان نکردم

تعداد دفعات پی پیش که خوبه . پدی لاکت میدی بهش ویگه ؟تا ۳ماهگی بهتره بخورن.

دختر من  رفلاکسش تا ۶ماهگی شدید بود هم پنهان هم اشکار.ببلاک ای ار میدادم روزی ۱ وعده حدودا ۱۲۰سی سی .بقیش شیرخودمو میدادم .وزن گیریش هم عالی بود درعین حال

تعداد دفعات پی پیش که خوبه . پدی لاکت میدی بهش ویگه ؟تا ۳ماهگی بهتره بخورن. دختر من  رفلاکسش ت ...

اره پدی لاکت میدم چرا پ دفعاتشو کم نمیکنه.از دیشب پسرم نمیگیره شیشه نمیدونم از طعم شیر خوشش نمیاد یا شیشه.لاغر شده بچم از صورتش معلومه