2737
2734

پسرم ۲ ماهشه تو روز ۴ یا ۵ بار پی پی میکنه این طبیعیه؟شیرم زیاد نمیخوره یک ساعت و نیم دوساعت در حد ۱۰ دقیقه.رفلاکس پنهان داره وسطاش هی سرشو میکشه عقب سینرو در میاره گریه میکنه.اینجوری وزن کم نمیکنه ؟اخه حس میکنم لاغر شده.از دیشب شیرخشک نمیخوره شیشه رو مبذارم دهنش نمیگیره گریه میکنه بیومیل ای ار میدم چرا نمیگیره قبلا میخورد که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پي پي و شيرش طبيعيه اينايي كه گفتي

درمورد رفلاكسش هم حتما بايد اروغشو بگيري

اون وسطا كه خودشو ميكشه عقب اروغشو بگير دوباره بده

زمان بره ولي واجبه

بعد اينكه بعد شير خوردن همون لحظه درازش نكن يا زياد تكونش نشده 

خواستي بزاريش زمين هم زيرش بالشت نزاري به هيچ وجه 

يه سطح شيب دار درست كن براش اونطوري بخوابه كه سرش بالاتر باشه

2728

يادمه دكتر ميگفت براي رفلاكسي ها

هر يه ساعت يه ساعت شير بده ولي خيلي كم 

نه اينكه زياد بخره معدش پر شه

كم كم بخوره تا يه ساعت ديگه هضم شه شير 

اينطوري هم گشنه نميشه هم بالا نمياره

سعي هم نكن زياد شير بدي بهش كه بدتر ميشه رفلاكسش

2738
يادمه دكتر ميگفت براي رفلاكسي ها هر يه ساعت يه ساعت شير بده ولي خيلي كم  نه اينكه زياد بخره م ...

اخه وقتی تو روز میخوابه دوساعت خوابش میبره روز خوابش عمیقتره شب خودش یه ساعت یه بار بیدار میشه.دفع زیاد لاغرش نمیکنه؟

وای دختر منم بیست روزشه امروز دیوونم کرد شیشه میدادم با زبون میداد بیرون.سینمم که اصلا امروز هیچی ند ...

منم سینم کم داره نمیدونم از طعم شیر خوشش نمباد یا شیشه دوس نداره

اخه وقتی تو روز میخوابه دوساعت خوابش میبره روز خوابش عمیقتره شب خودش یه ساعت یه بار بیدار میشه.دفع ز ...

نه عزيزم

كلا نوزادا دفعشون زياده

بچه ي منم همين بود

رفلاكس لاغر ميكنه كه بايد حتما درمان شه و مراقبت ميخواد

براي خلاص شدن از شرش هم فقط يه راه هست اونم غذاخور شدن بچه الان فقط ميتوني كنترل كني

بچه هاي رفلاكسي زودتر از بقيه ميتونن غذا كمكي بخورن 

من از پنج ماهگيش شروع كردم

2706