2726

سلام

اینجا چت روم نیست راحت خانم و اقا با هم چت میکنین و میگین میخندین و راحت برخورد میکنین

میخوایین چت کنین تشریف ببرید اینستا و چت رومهایی که هست

اقایون توجه کنید ببینم با خانمها راحتین میگین میخندین شوخی میکنین تگ میکنین بی تذکر میبندم، تذکر چی اخه؟ یعنی نمی دونین جایی که عمومی هست نباید با خانمها صمیمی بشین؟

خانمها هم همینطور اقایون رو تگ کنین باهاشون راحت باشین حرف بزنین بگین بخندین دسترسیتون رو میبندم

اینجا داداش و فامیل نداریم خانم رو تگ میکنین بعد که بچه ها شاکی میشن میگین فامیلیم؟ نداریم دسترسیتون رو میبندم اقا رو تگ میکنین میگین داداشمه؟ نداریم دسترسیتون رو میبندم حتی واقعا فامیل باشین حتی واقعا برادرتون باشه میبندم همتون رو

به عنوان تجربه میگم بهتون نذارین اینجا رو چت روم کنن مخالفت کنین حتی بهتون توهین شد نذارین اگر میخوایین محیط سایت سالم بمونه اجازه ندین خانمها و اقایون باهم راحت چت کنن تو تاپیکهاشون تاپیک منو بذارین و بگین ممنوع هست و قطع میشین منم تا الان تمام سعیم رو کردم کسی نتونه محیط سایت رو ناامن کنه از این به بعد هم بیشتر تلاش میکنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌