2737
2734
من باید بزور چادر بپوشم خیلی سخت میگیرن...نمیتونم تا ۲۷سالگی صبر کنم پیر شدم اونموقع

بخوایم هی غصه بخوریم و تلاش نکنیم برای مستقل شدن و ردپای خودمون ایستادن،هرگز شخصیتمون به درستی تشکیل نمیشه د بیشتر به خودمون آسیب میزنیم

شرایط اینه،برای بهبود باید کاری کنیم غصه و درگیری و کلافه شدن راهی رو از پیش نمیبره

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤
چرا؟ الان بدترشدی؟

نه بابا اتفاقا الان بیش از حد ازاد شدم 

علتش اینه که من در همون دوران محدودیتم کوچکترین ازار و اذیت و تعرضی بهم نرسید 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه فکری داری برای آزادی؟

یه دانشگاه خوب قبول شم برم از اینجا

تمام سعی ام اینه

اگر شهر خودمون کاری پیدا کنم که خوب باشه و مخالف نباشن میرم 

هدف و تمرکزم روی اولیه

و کم کم از خواسته هام میگم.از تفاوت افکار نسل جدیدو قدیم.از اینکه به منم فرصت تجربه کردن بدن

ریز ریز

کم کم باید عادت کنن

مثلا میخوام بگم با کاروان برم مشهد با دوستام.یا کم کم بگم با دوستم میخوام برم بیرون و قبلش مقدمه چینی کنم که واقعا احساس دارم به وقت گدرونی با دوستام احساس افسردگی دارم

کافیه دستمون بره توی جیبمون

هیچ کس نمیتونه حق انتخاب آزمون بگیره

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤
چرا حرفات بهم داره کم کم انگیزه میده؟؟ آخه خیلیا از این حور حرفا زدن ولی ماله تو یه عطر و بوی دیگه‌ ...

چون تجربش کردم با گوشتو استخونم

برای همین تو حرفامو خوب میفهمی

هنوز نیاز داری کاملا آماده بشی برای شروع 

آره عزیزم میشه انسانی شرکت کنی،این تابستون کل پایه رو بخون که مهر درگیر این نباشی.

به دید اجبار بهش نگاه نکن چون خسته میشی ،عاشق اینکار و هدفت باشن،با علاقه تلاش کن

از روی اجبار باشه هیچ چیزش به دلت نمیشینه

تلاشتم بازده نداره

نمیدونم گفتم یا نه،تا زمانی که کتابارو تهیه میکنی روی خودت کار کن،کتاب بخون،شرایطش نداری بخری،طاقچه نصب کن با ۱۶ تومن اشتراک بگیر تا بگم چه کتابایی رو بخونی،پادکست‌های مجتبی شکوری رو حتما گوش بده

حتماااا

من پارسال تابستون روحیم داغون بود چون به اجبار رفتمو میخوندم

الان به ثبات رسیدم

و این ثبات داشتن و تعادل ذهنی،کمک میکنه وسط راه هی ناامید نشی،هی نگی نمیشه،هی شرایطو عیر قابل تعییر نبینی

بپذیر شرایطو،و بگو برای خارج شدن ازش نیاز دارم تعییر کنم،و این تغییر هر چقدر به علاقت نزدیک تر باشه یعنی مسیر تغییرت درسته

پذیرفتن و تلاش

خیلی خیلی امر مهمین

آروم میشی بعدش

2731
واقعا هم حرفات حداقل برای منه ناامید از کل دنیاا،،یه جورایی جرقه یه امید تازه شد..از حرفات میخوام اس ...

قربونت برم

مگه ما چند سال داریم ناامید بشیم و بشینیم فقط دست روی دست بداریم و غصه بخوریم

من همش به خودم میگم خیلی‌ها نمیتونن مثل ما راحت تصمیم مجدد بگیرن برای تحصیل اما ما تازه اوله راهیم

سوالی داشتی ازم بپرس اگر بدونم کمکت میکنم❤

چون تجربش کردم با گوشتو استخونم برای همین تو حرفامو خوب میفهمی هنوز نیاز داری کاملا آماده بشی برای ...

خیلی حرفااات قشنگهه🥺

حتما از امروز میرم پرس و جو میکنم ببینم کی کتابای این ۳ سال انسانیو داره..

تا بعدش ببینم چی پیش میاد..

حتما کتابایی ک گفتیو اگه میتونی بهم معرفی کن..من عاشق کتاب خوندم..همین الانم طاقچه رو نصب میکنم.

بشدت حرفات روم تاثیرات خودشو داشت...نمیدونم باور میکنی یا نه ولی واقعا امیدوار شدم🌻🧡

خیلی خیلی خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم...

شاید تو واقعا معجزه ای از طرف خدا🧡تا بهم انگیزه بده‌.

برای منی که دبیرستان فنی بودم و از درسای تجربی و انسانی چیزی نمیدونم پس فرقی نداره کدومشو بخونم.

بنظر شما کدومش آسونتره برای منی که هیچی نمیدونم؟

میشه بپرسم شما چه رشته ای میخونی؟

قربونت برم مگه ما چند سال داریم ناامید بشیم و بشینیم فقط دست روی دست بداریم و غصه بخوریم من همش به ...

واقعا تک تک کلماتت درست و به جا هست🧡🌻

درسته..اگه من الان شروع نکنم..۶ سال دیگه که به گذشتم نگاه کنم حسرت میخورم که چرا اون سالها شروع نکرده بودم 🙂

واقعا ممنون

نه بابا اتفاقا الان بیش از حد ازاد شدم  علتش اینه که من در همون دوران محدودیتم کوچکترین ازار و ...

الهی شکر عزییییزم😍

زمان می‌گذرد... خیلی چیز ها تغییر می‌کنند،یک روز به خودت می‌آیی و میبینی دوستان واقعی ات را نشناختی و دشمنانت به تو لبخند می‌زنند. کسانی را از یاد برده ای که زمانی از بهترین هایت بوده اند با آدم های جدیدی آشنا میشوی که هرکدام حس جدیدی در تو می‌کارند و گاهی خاطره ای قدیمی را در تو زنده می‌کنند. بوی عطرشان گاهی قلبت را می‌فشارد،از بعضی مکان ها با ترس رد می‌شوی و خاطره های خنده دارت اشک آور میشوند. زمان سرسخت ترین چیزها را عوض میکند حتی باورهایی که زمانی قلبت را می‌ساختند..
2738
کمه..من ۲۱ام ولی فقط تایم دانشگاه بیرونم...😔صبر کن تو هنوز زوده

منم دقیقا فقط تایم دانشگاه اونم تو دانشگاه وقتی دوستامو میبینم ک قرار میزارن برن بیرون بدتر افسردگی میگیرم 

یه بار چهارم دبستان بودم 

از راه مدرسه رفتم سوپر مارکت یه مقدار خوراکی بخرم 

باورت میشه وقتی رسیدم خونه بالای بیست تا سیلی خوردم؟ 

چند دیقه دیر رسیدم نگرانم شده بودن 

حق میدادم نگران بشن ولی حق کتک خوردن نداشتم

بعد از اون تا مدتها بعد مدرسه مستقیم میرفتم خونه 

ولی یواش یواش درست شد

2706