2297
عنوان

ازدواج بدون عشق...

194 بازدید | 27 پست

یکی که عاشق یکی بوده و فهمیده به صلاحش نیست مجبور شده جدا شن

بعد بی اینکه عاشق یه نفر باشه ازدواج کنه باهاش ولی همه شرایطش اوکی باشه 

نظرتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

ازدواج با عشق شیرین تره ولی به شرطی که کور و کر نباشه 

شاملو میگه و عشق اگر با همین روزمرگی های زندگی عشق بماند🙃، عشق است 💞. وگرنه هفته اول که هر پفیوزی عاشقه . ))))) . دلت را بتکان 🙃اشتباهاتت وقتی افتاد روی زمین🌎بگذار همانجا بماند .🍁🍁فقط از لابلای اشتباهاتت، یک تجربه را بیرون بکش☘قاب کن...وبزن روی دیوار دلت 🧡🧡اشتباه کردن اشتباه نیست؛ در اشتباه ماندن اشتباه است .🌼🌼لطفا اگه قرار هست بگی به تو چه و به ماچه در تاپیکام شرکت نکن 😇اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن 🌱
2050

من هم با شرایط دوم ازدواج کردم

ولی ای کاش عشق بود بینمون

اون در حق خیلی کوتاهی کرد و نامردی اگه نمی‌کرد مطمئن تا الان عاشقش شده بودم همش تقصیر خودشه که بهم عشق نورزید که عاشق بشم

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 
طرف پزشکه از لحاظ اخلاقیم اوکیه و... ولی هنوز مهر اون عشق قبلی تو دله

هر ادمی تو زندگیش چند تا عشق واقعی داره  اخلاق واقعا مهمه   پولم واقعا مهمه   هرکی با عشق ازدواج کرد تو پول مونده 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰
چرا میشه دلیلشو بگی

تو زندگی همه چی داشته باشی ولی عشق نداشته باشی مفتتتتتتتتت نمی ارزه

حالم اونجوریه که اخوان ثالث میگه: خواهم که به خلوت کده ای از همه دور، من باشم و من باشم و من باشم و من...  
2051