2726
عنوان

تو بارداری توت سیاه بخوریم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4150 بازدید | 65 پست
بستنی بخور بستنی سفید بدون شکلات یا زعفران بستنی ساده سفید برای نهار اگه نمیتونی چیزی بخوری خامه یا ...

لبنیات زیاد میخورم اما تهوع ام رو بیشتر میکنه

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوبیش اینه که گیر نمیاد وگرنه حتمن قند میگرفتم سه بار یک کیلو خوردم    

زیاده که... من قندم نمیدونم چرا تو بارداری میره بالا.... اصلا نمی تونم چیزهایی که دوست دارم بخورم

آدم های خوب، بد نشدن ...فقط از خوب بودن کناره گرفتند
منم مشکل معده درد دارم اولشم تهوع خیلی بابد مراعات کنم

منم کلکسیون درد شدم... اولش هماتوم داشتم و 20 تا شیف زدم بعد آز دادم گفتن قندت بالاس و کم کاری تیروئید... تهوع و استفراغ و رفلاکس از هفته شش که هفته ده به اوجش رسید... الان ادامه تهوع و کم خوابی 

آدم های خوب، بد نشدن ...فقط از خوب بودن کناره گرفتند

من تازه تو بارداری عاشق توت شدم هم سیاه هم سفید  

از  خیلی چیزها بدم میاد کباب ، جوجه کباب، کتلت ، خورش فسنجون و خیلی چیزهای دیگه بدم میاد حالا فکر کن قبلا عاشق این غذاها بودم

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

الان تنها غذایی که همچنان دوست دارم لوبیاپلو هست    از همه چی بدم میاد

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706