2726
عنوان

زندگیم به بن بست رسید(اومدم درد دل کنم زخم زبون زنا نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 24 پست

اگه اهل جادو جنبلن پس شاید برن برای پسرشون دعا بگیرن و رفتاراش بی محریاش یااینکه انقققدر در برابر مادرپدرش سکوت میکنه زبونش و بستن اینم دست خودش نیست بادعا خیلی کارای کثیفی میشه کرد البته دعاهای بد 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
اگه اهل جادو جنبلن پس شاید برن برای پسرشون دعا بگیرن و رفتاراش بی محریاش یااینکه انقققدر در برابر ما ...

من چرا نمیتونم خودمو قانع کنم به دعا اعتقاد داشته باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میتونم بگم وقتی میفهمید زندگی یه جاش میلنگه هدفتو از اوردن بچه چیه .چشماتونو باز کن  چند سال اولهمه چیو ببینید مشکلی بود دنبالشو بگیرید حلش کنید حل نشد فکری دیگه بکنید والا من هرکدوم رو دیدم با شکم پر یا یا شکم بخیه ای یا بچه چند ماهه میگن چکار کنیم خونه بابامونیم.اونایی هم که بچه ندارن متوجه ماجرا میشن واشتباهشون میگن صبر میکنیم ..اگه صبر نشونه درست کردن زندگی بسم الله اگه اوردن بچه وبدبختی روی بدبختی نکنید والا

2728
همونجا میگفتی تو که راجب خانوادت اینجوری میگفتی

من مات و مبهوت شده بودم همین چند شب پیشش داشت میگفت تو و بچه نفس منید

آدمی که این همه ادعای دوست داشتن میکرد چه طور یهو...

من چرا نمیتونم خودمو قانع کنم به دعا اعتقاد داشته باشم

متاسفانه چیزیه که هست و جدیدا خیلی زیاد شده چه باور بکنی چه نه .یه دعا میخونن میارن میریزن دم درتون خونتون همش جنگ و دعوا یه دعا میخونن میریزن تو چای شوهرت ازت سرد میشه و هزاران کار دیگه اگه میتونی حرز امام جواد بگیر خیلییی خوبه هم برای رزق و روزیه هم محافظت میکنه هم هرچی دعا و طلسم باشه باطل میکنه

متاسفانه مشکلاتم از حاملگی شروع شد

پس زمانی نیست به بن بست نرسیدی.حلش کن.پول پدرشوهرت به شما ربطی نداره هرکی زندگی خودشو داره.شمام باید زندگی خودتو نگه داری وهولست به پول شوهرت باشه.تازه میگی پدرسوهرت گفته مشکل ماییم بفروشید برید ببین اصلن بن بستی توش نیست خودت درست کردی .چقدر خوبن که میگن برو .شوهرتم داغ کرده مسلما هرکی تو اعصبانیت دلش از جایی پره یه چی میگه.شما دلت پر نیست اینجا خالیم میکنی اونم به کسی ندارع بگه دردشو شمام شور انداختی اونم انداخته گردن شما.با زبون دست بگیر زندگیتو بعدش کم کم جدا شو

هرز من دارم، کجا بزارم، توخونه باشه کافیه

بهتره همراهت باشه غسلم نباید به گردنت باشه وقتی همراهته