2726

مردا انگار نمیتونن عشق اولشونو فراموش کنن مخصوصا اگه کوتاهی کرده باشن در گذشته و از دستش داده باشن همیشه یه حس بازندگی دارن.

منو از دست داد اون موقع بخاطر ترس و گوش دادن به خونوادش. من ازدواج کردم و خوشبت .ولی اون هر روز میسوزه و از اطرافیان به گوشم میرسه که اگه ۳۰سالم بگذره باز اون روز رو میخام ک داشته باشمت. میدونی اسی دست خودم نیست ولی ته دلم خنک میشه وقتی میبینم یکی تو کف عشق اولش میمونه😔چون اون موقع خیلی اذیت شدم 

من اینجا ریشه در خاکم🍃🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کسی علایق و سلیقه های خودشو داره
چیزی به نام بد و خوب وجود نداره همه چیز نسبیه
ولی خب وقتی یکی عکس میذاره طبیعتا همه نمیتونن درست فکر کنند و احترام بذارن پس اون شخص باید منتظر هر حرفی از طرف بقیه باشه هر چند درست نیست و خوب نیست اما آدما متاسفانه با هم یکسان نیستند

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
هر کسی علایق و سلیقه های خودشو داره چیزی به نام بد و خوب وجود نداره همه چیز نسبیه ولی خب وقتی یکی ع ...

باسلام و احترام، قصد بی احترامی ندارم ولی خداوکیلی برام خیلی جالب و بعلاوه ی یه تن قابل هضم نبودن که یه مرد چچوری میاد تو جمع زنونه، میشینه قشنگ با حوصله تاپیک خانومارو باز میکنه میخونه حالا گهگداری هم نظر میده، خواستم یه بار از یکیتون بپرسم جریانتون چیه، آخه تا اونجایی که (حداقل در مورد خودم)به هر حال از فامیل و آشنا و هم دوره دانشگاهو همکارو و...، ندیدم توشون مردهایی باشن اخلاقشون اینجوری باشه بیان تو مجلسی اینچنینی مث نی نی سایت، به نظر من انگار وارد باشگاه زنونه بشی بعد راحت بدنسازی هم بکنی،حالا قرعه به اسم شما بزرگوار دراومد، یه چیزی میگم امیدوارم برداشت اشتباه  نکنی و در کل ناراحت نشی و در برابر حرفم قدرتمند باشی ، من احساسم در مورد این جور مردا اینه که یه نوع کمبود شدید به اسم کمبود هورمون مردانه دارند حالا کار به اسمشون ندارم که توهین نشه، ولی هیچ جوره برا من قابل درک نیستین و به هیچ وجه نمیتونم حتی برا یه هزارم ثانیه احساس کنم اینا بهشون میگن مرد، مرد باید مرد باشه، رفتارش، گفتارش برخوردش، نشست و برخاستش، بازخوردش از طرف دیگران این باشه بگن ماشالله چه مردی 

مواظب حرف هایمان باشیم، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطرناک ترند و هیچ جای این دنیای خاکی نمی توان چالشون کرد
2728

اسی شوهرش ول کرده بقیه ول نمیکنن۰🥲🤣

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤

بچه ها من که نمیدونم چه تایپیکی بوده ولی یه درصد فکر نمیکنین این عکس الکی باشه؟ حداقل مال الان نیست، ولی اسی حرفتو قبول دارم بعضیا لحنشون واقعا بده یه مورد مشابه دیدم الانم پربازدیده یه لباس زرد گذاشته بود چند نفر خیلی رک گفتن بده.. درصورتی که میتونستن ایده بدن که همونو قشنگ بپوشه مثلا لباسه رو یکم کوتاهش کنه با یه جوراب شلواری بپوشه آخه ما از کجا بدونیم اون از لحاظ مالی چطوریه خب شاید نمیتونه بخره 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

درخواست دوستیمو قبول کن عزیزم منم درد تورو دارم شوهرم هنوز عشق قبلیشو فراموش نکرده

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم  
تا اینم قفل نکردی اومدم بهت راه حل بدم اول اینکه مهم نیس عاشقت نبوده عاشقش کن بدون روش هات تا الان ا ...

اینجوری که شما میگی نیست عزیزم هرکاری هم اسی بکنه باز هم شوهرش اون رو گوشه ذهنش داره.شما به عشق اولت رسیدی و اون حسرت تو دلت نمونده و دیدی عشقی که با قلبت انتخاب کردی مناسبت نیست و باهم تفاهم ندارین خلاصه دیگه حسرتشو نمیکشی.در نیتیجه اگه شوهر اسی به عشق اولش میرسید و میدید واقعا با اون خانوم تفاهم نداره و هر روز یه کشمکشی رو دارن اون هم فراموشش میکرد الان عاشق اسی میبود.من اسی رو درک میکنم چون خودمم همین مشکل رو دارم تا جایی که تونستم براش کم نزاشتم ومحبت و اینا کردم ولی باهمه اینها بازم اونو گوشه قلبش داره و میدونم دوستم داره ولی عاشقم نیست و آهنگ و کلیپ عاشقانه غمگین اینا گوش میده.

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم  
خب لباس اول واقعا جالب نبود اما نحوه بیان یه سریا ناراحت کنندس

بله درست میگید من به شخصه اینجور چیزا نظر نمیدم مگه اینکه واقعا به چشمم قشنگ بیاد چون میگم هر کس سلیقه ای داره 

کلی گفتم آدم وقتی بین هزاران نفر مجازی نظر سنجی میکنه ممکنه هر چیزی بشنوه و هر کسی نسبت به درک و شخصیتش نظر میده میتونه قشنگ بگه مناسب نیست یا من نمی‌پسندم ولی طرف مثلا میگه وای چقد دهاتی این واقعا توهینه و شخصیت خودشو نشون میده بله اینارو میدونم گلم نظرم این بود که همینه میگن دیگه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
اینجوری که شما میگی نیست عزیزم هرکاری هم اسی بکنه باز هم شوهرش اون رو گوشه ذهنش داره.شما به عشق اولت ...

اصلا این حرف شما رو قبول ندارم زن میتونه با زیبایی و جذابیتش مرد رو به اوج عشق برسونه حتی الان شادمهر که انقدر عاشق ژینا بود و ۴ سال براش سختی کشید و بهش نرسید تو مصاحبه گفت که دیگه کوچیک ترین حسی به اون نداره و یه احساس نوجوانی بوده و الان عاشق زن و بچشه بستگی به شریک زندگیت داره که بتونه عاشقت کنه یا نه باید بفهمی چی همسرتو به وجد میآره و البته که یه کم کار سخت تر میشه . واقعیت اینه که وقتی کسی با عشق اولش ازدواج نکرده هر کمبود یا دعوا یا رفتار زننده ای از طرف همسر الانش اونو یاد عشقش میندازه پس زن باید یه مدت برای به دست آوردن دل شوهرش تلاش بیشتری کنه جذابیت بدن با ورزش ... زیبایی صورت... احترام و شخصیت بالا .. تعریف کردن از مرد و بالا بردنش هر مردی رو عاشق میکنه جوری که حاضر نشه یه مو از همسرشو به اون ادم قبل بده

اصلا این حرف شما رو قبول ندارم زن میتونه با زیبایی و جذابیتش مرد رو به اوج عشق برسونه حتی الان شادمه ...

بیانتون عالی بود 

ببخشید اگه مسعله بر عکس باشه چی 

زندگی خودم 

قبل از من یکی از دخترای فامیل شوهرمو دوس داشته 

ولی شوهرم همیشه میگه من هیچ حسی بهش نداشتم و با من ازدواج کرده 

و اون دختر خانوم هم ازدواج کرده 

ولی از اونجایی که فامیل نزدیکیم و کلا ازدواج خودم با شوهرم فامیلی بوده ،تو همه مجالس با هم رودر رو میشیم 

اصلا طرز برخوردش ،رفتاراش خیلی اذیتم میکنه 

به نظرتون چیکار کنم 

از هر دری وارد میشه به شوهرم نزدیک بشه 

اخرین کارش این بود که میخواس شوهرم رو وارد شرکتهای هرمی کنه تا با این بهانه هر روز باهاش در ارتباط باشه 

البته شوهرم قبول نکرد و به خاطر این کارش کلا با کل خانوادش قطع ارتباط کردم 

البته به بهانه کرونا 

الان که باز کرونا سبکتر شده باز تو مهمونی ها چشمش میجنبه 

البته تاکید میکنم که حدود ۱۳ ساله ازدواج کرده و یه دختر ۱۰ ساله داره ولی بازم این رفتارا داره 

ببخشید اینقد حرف زدم 

بخاطر صحبت هاتون اینقد برام قشنگ بود 

یهو خواستم مشکلم رو بیان کنم 

ممنون

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
بیانتون عالی بود  ببخشید اگه مسعله بر عکس باشه چی  زندگی خودم  قبل از من یکی از دخ ...

ممنونم لطف دارین 

در مورد شما که من اصلا مشکلی نمیبینم شوهر شما میتونسته با اون ازدواج کنه ولی شما رو انتخاب کرده اصلا مهم نیس کی دوسش داره مهم اینه اون شما رو دوس داره.

اصلا و ابدا در موردش حساسیت نشون ندین مخصوصا پیش شوهرتون این طوری فکر میکنه شما نسبت به اون زن احساس کمبود میکنین خیلی به خودتون ارزش بدین و سعی نکنین اون رو مهم جلوه بدین . 

همیشه تو مهمونی کنار شوهرتون باشین با این احساس خوب که شما انتخابش هستین

وقتی به خودت ارزش بدی این حس ارزش رو به همه منتقل میکنی و همسرت هم به خودش افتخار میکنه که شما رو انتخاب کرده ولی اگه تلاش کنی برای دور نگه داشتن یا مهم جلوه دادن اون فرد ناخوداگاه توجه بقیه رو هم به این سمت میبری . اینکه زن با همسرش تو جمع با احترام رفتار کنه و اعتماد به نفس داشته باشه از زن یه ملکه میسازه

ممنونم لطف دارین  در مورد شما که من اصلا مشکلی نمیبینم شوهر شما میتونسته با اون ازدواج کنه ولی ...

ممنونم عزیزم از راهنمایی زیباتون 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
2706