2733
2739

سلام اقا چجوری میتونین انقد تند نظر بدین بخدا ادما دل دارن میشکنه..درسته که اینجا مجازیه و پشت گوشی ولی پشت همین گوشی یک ادم نشسته که مثل همه ما دل و قلب داره.شما بیرون از مجازی هم همینقدر رک و بی پروا نظر میدین؟ من که فکر نمیکنم حداقل برای شخصیت خودتون بیرون از مجازی هم اینطوری نظر بدین.درسته لباسش مناسب مراسم نبود اما مهربون تر هم میشد بهش بگیم.حقیقتا من دلم گرفت براش🙃💔 هرچند جنبه اسی واقعا خیلی خیلی بالا بود دمت گرم

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂 

من صفحه ی اول رو خوندم فقط واقعا برای جلسه ی اول خواستگاری قشنگ نبود 

تیپمم مثل این عکس که فرستادی نیست خیلی بدتره 😁🤚

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

منکه بد نگفتم.چی شده مگه.اخر قرارشد زرد دومیو بپوشه.تو چرا کش میدی؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738

دقیقا

با‌ خوندن هر کامنت قلب من میومد دهنم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

وای ارههه بنده خدا من  یکی ناراحت شدم از یسری نظراتی که خوندم دیگه وای به حال اسی...

خب هر کس دیگ یک نظری داره یک سلیقه ای هر کس درحد توان مالیش لباس میگیره 

کاربری مشترک

نخوندم تاپیکشو

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
منکه بد نگفتم.چی شده مگه.اخر قرارشد زرد دومیو بپوشه.تو چرا کش میدی؟

مگ من گفتم کاربر همبر پنیری عزیزم؟ من کلی گفتم که بعضیا راحت دل نشکنن

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬
مگ من گفتم کاربر همبر پنیری عزیزم؟ من کلی گفتم که بعضیا راحت دل نشکنن

تا صفحه ۸ بودم کسی حرف بدی نزد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

کاری به موضوع تاپیکت ندارم 

ولی کاش ادامه اسم کاربریت یه، با یه سیم دراز هم اضافه میکردی دقیقا میشد توصیف تخت من😆

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706