2410
2553
عنوان

🌟راه نجات 🌟

| مشاهده متن کامل بحث + 8926 بازدید | 932 پست
سلام عزیزم 🌹 چه متن زیبایی😍 برای خشنودی آقا امام زمان عج الله سعی میکنیم  نمازهامون رو اول ...

سلام بانو 

چشماتون زیبا میبینه

ان شاءالله موفق باشین و عاقبت بخیر 🌺

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

اول خودسازی و بعد 

مردم رو آشتی بدیم با امام غریبمون 😍😍

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام‌اقای مهربانیا اقا صاحب الزمان عج ، من هم‌سعی میکنم در برخورد با پدر مادر وهمسرم واطرافیانم با محبت باشم وهر کاری از دستم برمیاد براشون انجام بدم  ودریغ نکنم به نیت ظهور اقا صاحب الزمان ، صدقه بدم نمازمو بخونم دعا وقران هم همیشه میخونم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

اللّهمَّ صل علی محمّدٍ و آل محمّدٍ وعجل فرجهم

2456

بعد این یاران ایشان باید سعی کنند تقوی رو رعایت کنند 

و نفس شان رو از رذائل اخلاقی تذکیه کنند 

خداوند در قرآن ۱۱ قسم یاد کرده است که قطعا رستگار می شود 

فردی که خودش رو پاک ساخته .

از تمام اخلاقیات ناپاک

تا جایی که بتونم قرآن برای سلامتی وفرج شون میخونم به اطرافیان هم میگم قرآن رو فقط به همین نیت بخونی ...

به به عالیه 😍

ان شاءالله عاقبتتون بخیر 🌹

سلام امام مهربان من سعی کردم به راه های معرفت نزدیک بشم  کارهایی که سفارش کردند مخصوصا حجابم ...

افرین ریحانه جان 🌟

ان شاءالله عاقبت تون بخیر ❤️

✻ اًٍَِلًٍَِلًٍَِهًٍَِمًٍَِ عَََِِِجًٍُِلًٍَِ اًٍَِلًٍَِۆًٍَِلًٍَِیًٍَِڪًٍَِ اًٍَِلًٍَِفًٍَِڔًٍَِجًٍُِ ✻

2714

💚💚💚اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن والانس من الاولین و الاخرین آمین یا رب العالمین 💚💚💚

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
سلام بانو  چشماتون زیبا میبینه ان شاءالله موفق باشین و عاقبت بخیر 🌺

خییلی ممنونم 🌹🌹

همچنین عاقبت بخیری شما وتمامی مسلمانان وشیعیان جهان بحق امام زمان عج الله 🤲

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

قال ابوتراب علیه‌السلام:)♥️

مَن‏ حَسُنَت نِيَّتُهُ‏ أمَدَّهُ التَّوفيق‏

هركس نيّتش خوب باشد،
توفيق يارش می‌شود.

غررالحکم، حدیث۱۶۰۱

📍نیت تعجیل فرج،
انسان را خوش‌ توفیق می‌کند.
عهد کنیم،
کارهای خیرمان را،
به نیت فرج انجام دهیم؛
تا خدا توفیقات‌مان را بیشتر فرماید.

🦋اللهم‌عجـل‌لولیڪ‌الفـرج 🦋

سلام سعی میکنم مهربون باشم و اینکه هر روز به نسبت دیروز کمتر گناهی رو مرتکب بشم بخاطر خشنودی آقا ...

سلام 

عالیه عزیزم 

آفرین بر شما

عاقبتتون بخیر ❤️

بعد این اگر صدقه ای کنار گذاشتید به نیت سلامتی وفرج 

خرج کنید و دست نیازمند رو بگیریم ...

این طور هم خدا و امام راضی کردید 

هم یک قدم به فرج نزدیک شدیم 

ان شاءالله 

هم دست نیازمند گرفتیم

هم ثواب چندین برابر ان شاءالله

اَللّهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَ الْعافِیَةَ وَ النَّصْرَ وَ اجْعَلْنا مِنْ خَیْرِ اَنْصارِهِ وَ اَعْوانِهِ وَ الْمُسْتَشْهَدینَ بَیْنَ یَدَیْهِ

2706