2733
2739

مسبب مریضی منم نامادریش هست مشکلات گوارشی دارم حالا اقا هر شب یه تیکه میندازه یه بار میگه دیگه باید چیکار برات بکنم هرچی میخوای میخرم هر دکتری بخوای میبرم دیگه برای خوب شدنت باید چیکار کنم امشبم بهم گفت دیگه باید تا کجا و چجوری باهات راه بیام میشه بگی البته باور کنین قلبم از بس شکسته نه ناراحت شدم نه گریه کردم و نه حس تنفر داشتم فقط برای خودم متاسف شدم که این همه سال عمرمو وقتمو هدر دادم به خاطر همچین ادمی سلامتیم رو از دست دادم ققط بهتون بگم هیگ مردی رو باور نکنین تو سختی ها جا میزنن

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

بچه ها کسی حس ششم هست؟

لطفا بهم درخواست بده💛💚💙💜

دعاش میکنم🙏🏻

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😢😢خدا پشت و پناهت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2738
2706