2726
عنوان

دوست دارم ازدواج کنم از خونمون برم

| مشاهده متن کامل بحث + 6368 بازدید | 264 پست
..اینجوری ام استارتر واقعا عذاب میکشه..لاقل مستقل بشه  هرروز خواهرشو نبینه..شرایطشم ک داره.. ...

خودش رو دراختیار ه پسره گذاشته بود بعداز یک مدت  که بکارت دختره رو زد کامل استفاده اش رو کرد می ندازه سطل آشغال یه دونه آفتاب مهتاب ندیده رو میگیره اون موقعه این وسط اونیکه ضرر می کنه اون دختره که استفاده‌ اش رو کرده بدبخت میشه 

خودش رو دراختیار ه پسره گذاشته بود بعداز یک مدت  که بکارت دختره رو زد کامل استفاده اش رو کرد می ...

من تو نی نی سایت فهمیدم خیلی فرهنگاباهم متفاوته

خیلی راحت میگن برو خونه مجردی بگیر

درحالی ک من برای کوچکترین کارا نیاز دارم ب اجازه و نظر پدرم

شاید بگید تااخرش ک نمیشهبرو مستقل شو

اما مطمئنم.خون پدرم گردن من میفته

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش رو دراختیار ه پسره گذاشته بود بعداز یک مدت  که بکارت دختره رو زد کامل استفاده اش رو کرد می ...

ب این چیزا نیست...ازدواج کاملا شانسیه..تا جایی ام ک من دیدم بیشخصیتا و بی پرده ها خوشبختترن..

تو همین سایت دو ۳ تا ۴۰ ساله میشناسم خودشون میگن کلی رابطع داشتن الانم بهترین زندگیو دارن..

منم بخاطر همین حجب و حیا  تو دانشگاه با کسی دوست نشدم.

الان من شدم عین اشغالا  اونایی ک باهمه بودن شادابو جوون موندن..استارتر پررو نیست..

ب این چیزا نیست...ازدواج کاملا شانسیه..تا جایی ام ک من دیدم بیشخصیتا و بی پرده ها خوشبختترن.. تو هم ...

نه بخدا قدرت رو بدون بخدا من خودم هم اون جودی هستم گلم ولی این طوری موندن رو با اون جوری عوض نمیکنم کدوم پسری پیدا میشه بی پرده رو بگیره 

2728
شما الان سر کارم میری کی دکتر میشی الان دانشجویی

دبیر معارفم

داتشجو نرم چهار

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
بهت حق میدم منم تو شرایط تو بودم همه خواهر برادرام با زن و شوهراشون میومدن خونه بابام منم باید مثل ن ...

عزیزمممم

انشالله بزودی با ی تقتی عالی ازدواج.کنی

خواستگارداری

شاغلی

عزیزمممم انشالله بزودی با ی تقتی عالی ازدواج.کنی خواستگارداری شاغلی

ممنون عزیز دلم سلامت باشی خدا از دهنت بشنوه  خاستگار دارم از دور پرو پا قرص نمیان جلو فقط از دور اسممو میارن نه والا بیکارم کاش شاغل بودم