2410
2553

گفت من ۵ ساله با زنم زندگی میکنم تا حالا بهش نگفتم دوستش دارم ولی از دست پختش تعریف میکنم از مرتب بودنش از طرز لباس پوشیدنش از چشماش و..راست میگه تا حالا یبار هم بمن نگفته دوستم داره.گفت من عاشق همسرم نیستم و هنوز به عشق اولم فکر میکنم و اگه یک روز به هر دلیلی جدا بشیم میرم و با عشق اولم ازدواج میکنم.. نمیدونید چی کشیدم وقتی که این حرف رو زد خیلی حالم بد شد و جالب بود من تو اتاق خوابمون بودم اون روی مبل دراز کشیده بود و من خیلی خودمو کنترل کردم.من فک میکردم منو دوست داره... دیگه دوست نداشتم چتم رو باهاش ادامه بدم من خودم رو متاهل معرفی کردم بهش و شب بخیر گفتم اما تا صبح گریه کردم اومد گفت چیشده خودمو زدم به مریضی.. شما جای من بودید چکار میکردید حسم بهش تغییر کرده.خودم حس ناکافی بودن دارم

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬

چ سخت

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حس میکنم به زور داره کنارم زندگی میکنه حس میکنم کنارم که میخوابه عشق اولشو تصور میکنه😞😞😞😞 کاش اصلا باهاش حرف نمیزدم حداقل این چیزا رو نمیشنیدک

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬
2714
2706