2204

گفت من ۵ ساله با زنم زندگی میکنم تا حالا بهش نگفتم دوستش دارم ولی از دست پختش تعریف میکنم از مرتب بودنش از طرز لباس پوشیدنش از چشماش و..راست میگه تا حالا یبار هم بمن نگفته دوستم داره.گفت من عاشق همسرم نیستم و هنوز به عشق اولم فکر میکنم و اگه یک روز به هر دلیلی جدا بشیم میرم و با عشق اولم ازدواج میکنم.. نمیدونید چی کشیدم وقتی که این حرف رو زد خیلی حالم بد شد و جالب بود من تو اتاق خوابمون بودم اون روی مبل دراز کشیده بود و من خیلی خودمو کنترل کردم.من فک میکردم منو دوست داره... دیگه دوست نداشتم چتم رو باهاش ادامه بدم من خودم رو متاهل معرفی کردم بهش و شب بخیر گفتم اما تا صبح گریه کردم اومد گفت چیشده خودمو زدم به مریضی.. شما جای من بودید چکار میکردید حسم بهش تغییر کرده.خودم حس ناکافی بودن دارم

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم به زور داره کنارم زندگی میکنه حس میکنم کنارم که میخوابه عشق اولشو تصور میکنه😞😞😞😞 کاش اصلا باهاش حرف نمیزدم حداقل این چیزا رو نمیشنیدک

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬
2306
2050

اخه این چکاره ای خودتون را بادست خودتون عذاب میدید

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘 😘  دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

تقصیر خودته 

وقتی با اکانت فیک بهشون پیام میدی

باید تحمل شنیدنشو هم تو خودت اپدیت کنی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی،بگو منم جبران میکنم😘💜 در تلاشم شخصیتمو ارتقا بدم ،از امروز تا سه ماه(طبق تیکر) میخام ،هر شب مسواک بزنم، نمازام  قضا نشه، وقتی میخام درس بخونم تمام تمرکزم روی درس باشه ،تا حد امکان ساعت خوابمو تنظیم کنم ،تا جایی که بشه رژیم بگیرم و طناب بزنم(چون تایم ندارم تا جایی که بتونم اوکیه) روتین پوستیمو رعایت کنم ، قوز نکنم ، فعلا همینننن  نمیخاستم برای لاغری وقت زیادی بزارم اما فهمیدم تنبلی تخمدان دارم و شرایط عوض شد  بعد امتحانام حتما باشگاه خواهم رفت عضو تاپیک مانکن های زیبااا  

توروخدا چ حس بدی😑

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             
2051