2297
عنوان

این لباس برای خاستگاری چطوره؟جلسه اول

270466 بازدید | 1552 پست

بچها نظرتونو بگین درباره لباسم. 🎽

میوه میخوام پرتغال و کیوی و موز بذارم. 🍌🍊🥝

تو یک ظرف هم کشمش و نقل و شکلات بذارم.

توی قندون هم نصفش قند بذارم نصفش آب‌نبات رنگی و دو سه تا دونه غنچه گل محمدی.🌷 

اگه چیز دیگه ای هم به نظرتون میرسه بگین ممنون میشم. 😃

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕

نه افتضاحع

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از دستت ندادم، فقط یه مرحله میرم بالاتر😍 هر چی نزدیک تر میشم به قله تو خیالم می بینم باهاتم😊😘 من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی 💌وقتی خورشید رو میخوای، یه وقتایی رو بایدم بسوزی😔🌞

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

وای نه،نپوشیاااا،مگه چند سالته گلم.این سنتو بالا میبره

❤🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺//یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2306

نامناسب

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2050

این نهایت برا دورهمی خیلی خونوادگی خوب باشه،نپوش اینو لطفا

❤🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺//یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

قشنگه ولی برای خواستگاری خوب نــیست

توی سکانس غمگین زندگیگیر کردیم:(                        جوری دل آدم و میشکونید💔                                    که آدم جز سکوت کاری نمیتونه بکنه)💔

بهتره پیراهن دامن یا شلوار گشاد بپوشی خانمانه تره 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2051