2737
2739

کسایی که ارتودنسی انجام دادن دکتر خوب سراغ ندارن تو تهران دکترش خوب باشه جوری که بعد چند وقت دندونا به حالت قبلی برنگرده اگه میشناسید معرفی کنید بهم 🙏

دکتر داریوش غلامی میرداماد

از حرفه ای ترین دندانپزشکاییه که میشناسم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو تهرانه؟ 

بله

تهران و اراک مطب داره

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
قیمت کارش تو چه رنجی هست؟ میدونید عزیزم؟

نه عزیزم دقیق در جریان نیستم راستش

دکتر حامد بصیرزاده خیلی کارشون خوبه من خواهرم پیششون ارتودنسی کرده خیلی خوب شدن دندوناش و مشکلیم تا الان نداشته نمونه کاراشون داخل سایت و پیج اینستاش هست سرچ کنی داخل گوگل اسمشونو میاره

2738