2737
2739

@نی_نی_یار_3    

سلام.

این خانم دیشب به من داخل تاپیکی توهین کردن.من نی نی یار شب رو هم تگ کردم‌ انلاین شد ولی به ایشون حتی یه تذکر هم نداد!!! و افلاین شد

بعد از اون این خانم باز رفت واسه من تاپیک زد و من رو هم تگ کرد!

چرا رسیدگی نمیکنید؟

چرا حتی یه تذکر ندادین بهش؟

مگه نمیگین تاپیک زدن علیه شخصی ممنوعه؟

@نی_نی_یار_3    

اینجا من بهشون گفتم بین دوتا برادرو بهم نزنید.اومد کلی توهین کرد.نی نی یار شب اومد یه تذکر به استترتر داد و رفت😐

همین شد ک اون خانم سواستفاده کرد و باز پشتش تاپیک علیه من زد!

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهد کودکه مگه😐🤦🏻‍♀️

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
2728
@نی_نی_یار_3     ایا من باید برای حضورم داخل سایت از ایشون اجازه بگیرم؟؟؟

بدبختی رو ببینا😐باید واسه انلاین شدنمونم ب بقیه جواب پس بدیم

بگو مگع پول نتمو تو مییییدی😡😠

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

فقط اون تبلیغ زیبایی مقعد🙄

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738
وای اونو الان دیدم😂😂😂

واسه من نیومده اصلا همجین اگهی😂

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
چقو لوسی😂😂😂 خب هرچی بگه  چقد جدی میگیرید اینجارو دغدغه هاتون تو حلقم

دفاع کردن از خود و جلوگیری از توهین شنیدن لوس بودن نیست😁

شما هرطور راحتی میتونی برخورد کنی با کسی ک بهت توهین کرده