2733
2734

پرستاری دندان و پزشکی تنها رشته هایی هستن که داوطلب با سن بالا شون زیاده 

اگه دنبال درآمدی که خوب عاقلانه رفتار کن و برو دنبال یه شغل و مهارت دیگه که صد برابر اینا پول توشون هست اگه هم علاقه س که نه دیر نیست 

زگهواره تا گور دانش بجوی

خوشحال میشم بزرگواریت رو بهم نشون بدی و پروفایل رو کپی نکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا دیر نیست

فقط ۴ یا ۵ سال با جوونترین های این رشته فاصله دارید

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2728
2738
چی حتما ارایشگری ؟ ببین من درس خوندنو خوب بلدم 

نه هزارتا رشته خوب و کم دردسر هست

مهندسی ها،رشته های پیراپزشکی که باهاشون راحت میشه مهاجرت کرد وحتی توی ایران به درآمد بالا رسید

اگر براتون پزشکی=پوله یا پرستیژ

کلا بیخیالش بشید

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
چی حتما ارایشگری ؟ ببین من درس خوندنو خوب بلدم

چرا عصبانی هستی هیچ کس اندازه من درس نخونده این رو داشته باش چون پارسال هم می‌شد پرستاری برم اما نرفتم نشستم پشت کنکور 

دوما برنامه نویسی یه رشته فوق العاده پر درآمد هستش مثلا برنامه شاد برنامه نویسش ۴ میلیارد فقط برا یه برنامه ناقص دریافت کرد اونم برا سال دوم ها سال اول رو نمیدونم

خوشحال میشم بزرگواریت رو بهم نشون بدی و پروفایل رو کپی نکنی.
نه هزارتا رشته خوب و کم دردسر هست مهندسی ها،رشته های پیراپزشکی که باهاشون راحت میشه مهاجرت کرد وحتی ...

عزیزم من الان معلمی میخونم ببتشر برا اینکه از شر این خلاص شم .   قبلشم مهندسی میخوندم ‌ 😐

..........

دوست من اطفال میخوند تو 30سالگی انصراف داد الان ژنتیک میخونه 

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!
عزیزم من الان معلمی میخونم ببتشر برا اینکه از شر این خلاص شم .   قبلشم مهندسی میخوندم  ...

دو تا کامنت قبل چیز دیگه گفتی که.

..

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2706