2703
2553
سلام مهرناز جون حیف نیست وقتت و تو مرکز رویان تلف کنی با اون همه شلوغی و دکترای جور واجور . هر دفعه مجبوری با یکی ویزیت بشی
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
به نظر من از مطب خصوصی کارات و انجام بدی خیلی موفق تر و اعصابتم ارومتر میشه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجا شما هبچی رو خودت انتخاب نمیکنی.هر دکتری که خودشون بگن میری. هی هن ازمایشهای بیخودی برات مینویسن.
 از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2456
سلام دوست من از چند ماه پیش درمانشو تو این مرکز شروع کرد .بهمن ایوآی کرد اسفند باردار شد. با تعاریفی که از نحوه درمانش شنیدم به نطرم کارشون خیلی دقیق و اصولیه. تنها ایرادش شلوغ بودنشه که اون هم به نتیجه ای که ازش می گیری می ارزه.
مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.
عزیزم من خودم یکی از دکترای رویان رو انتخاب کردم ولی میرم مطبش فقط برای ازمایش ها منو فرستاد رویان اونم فقط ازمایش همسرم بقیه ازمایش ها رو میتونی بری جاهای معتبر در ضمن رویان با بیمه تامین اجتماعی قراداد نداره
2714
رویان خیلی مزخرفه...برخورد پرسنلش هم خیلی بده .من خودم اونجا دوبار انتقال دادم به شدت پشیمونم...اینبار دوباره میخوام برم ابن سینا اگه خدا بخواد.. هزینه هاش با ابن سیتا یکی هست عوضش ابن سینا آرامش داری
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
سلام مهی چطوری رفیق رویان بد. نیست فقط شلوغ من از پارسال فروردین می رم رویان یه بار میکرو کردم باردار. شدم سقط شد کارشون و درست انجام می دن فقط ایرادش شلوغیه
خدایا خستم از انتظار.....