پشیمونم از انتخابم از اشتباهم 

خدا لعنت کنه کسایی رو که توی نامزدی خودشونو یه جور نشون میدن بعد از ازدواج جور دیگه 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شاید تو خوب ندیدی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

دقیقا😔😔😔

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید تو خوب ندیدی

درباره همه چیز باهاش صحبت کردم 

انقدر از خودش تعریف و تمجید کرد که فکر کردم واقعا همینی هست که میگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دقیقا منم همش میگم کاش میرفت خودش .عقد و بهم میزد فقططط میرفت ...منکه کاملا خرش شده بودم بدترین انتخابم بود

اسم کاربریم یهو به ذهنم اومد . نه از این بازیگر خوشم میاد نه بدم میاد هی نپرسین دیگه اه..⁦😒🤧
درباره همه چیز باهاش صحبت کردم  انقدر از خودش تعریف و تمجید کرد که فکر کردم واقعا همینی هست که ...

اونایی که از خودشون تعریف میکنن هیچ گهی نیستن دیدم ک میگم

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      

متاسفم برای همچین آدمایی واقعا

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
حالا مگه چی شده

همیشه تا دیروقت با دوستاش بیرونه 

بعد یه امشب من گفتم فلان جا کار دارم بریم و برگردیم. 

رفتیم موند توی ماشین ولی منتظر نموند من برگردم گازشو گرفت و رفت 

از بی غیرتیش حالم به خورد که ساعت 11 شب منو تو خیابون ول کرد و رفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونایی که از خودشون تعریف میکنن هیچ گهی نیستن دیدم ک میگم

دقیقا حالا جالب اینه که 

تا حرفمون میشه عین بچه ها میره چغلی منو برای مامانش میکنه با 40 سال سن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706