2726
عنوان

همه علائم از بین رفته،امکان داره باردار باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2792 بازدید | 160 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره رفتم امروز برای ۳۱ سنو نشوشته عدعد بتام ۱۰۰۰ بود واسه شما چند بود

برامن زده بود بالای ۲۰۰..دقیق مشخص نکرده بود.منم سونو برام نوشت گفت تا یه ماه نسخه اعتبار داره..بعد۶هفته هروقت رفتی خوبه

2728

سلام به همگی..بچه ها من بچه اولم پسر بود.این حاملگی دومم هست..که نی نی ام دختر..نکته جالب اینه که هردو بارداری مثه هم هستن..و اصلا فرق نمیتونم بزارم بینش..تنها نکته این هست که من سر پسرم پله ها رو بالا میرفتم خسته نمی‌شدم...اما برای دخترم نفس..نفس میزنم...نمیدونم به سن و سال برمیگرده که پیرتر شدم..یا به جنسیت.‌‌.  

سلام به همگی..بچه ها من بچه اولم پسر بود.این حاملگی دومم هست..که نی نی ام دختر..نکته جالب اینه که هر ...

خداروشكر عزيزم به سلامتي تاپيكتون دسدم كلي انرژي مثبت گرفتم و خوشحال شدم خدا كنهه منم مثل شما خوشحال بشم برام دعا كنيد

ميشه برا مامان شدنم يه صلوات مهمونم كنيد. به زودي ان شاالله چشمان خستم بي بي چك مثبت ميبينه 😍

دوست جونی ها..چه خبر؟بیاید از خودتون و روند بارداری تون بگید؟من الان شدم ۱۶هفته..عجیبه شکمم خیلی بزرگ شده..و هاله دور سینه هام قهوه ای سوخته شده...عجیب رنگش تیره شده..قدیمی ها میگن وقتی دختر داری تیره میشه..ازمن یاد بگیرید بیاید ریز تغییراتتون رو به اشتراک بزارید

سلام بچه ها ببخشید استاتر تو تاپیکت سوال میپرسم بچها کسی میتونه از روی عکس آنتی جنسیت  تشخیص بد ...

چه عجله ای داری حالا...اگه تو تصویر سونو..قسمت پاهاش معلوم باشه میشه یه کاری کرد...

چه عجله ای داری حالا...اگه تو تصویر سونو..قسمت پاهاش معلوم باشه میشه یه کاری کرد...

آخه  بچه ها اولمه  شوق ذوق دارم میخوام زود بدونم بعضی ها داخل نی نی سایت با عکس جمجمه  تشخیص میدن

2706