2737
2739

دوروز دیگه موعد پریودم.. تا قبل امروز سینه درد داشتم.زیر دلم درد میکرد..تخمدان چپم گرفتگی داشت..سینه هام داشت منفجر میشد...اما یهو همه رفت..نکنه میخوام پریود شم؟این ماه روز تخمک گذاریم دوبار رابطه داشتم..بنظرتون منتظر نباشم؟  

وایی انتظار خیلی سخته منم اقدامم یه هفته دیگه موعدم هست درد پریودی دارم نمی‌دونم باردارم یا نه کلافه شدم دلم میخواد زودتر بفهمم انشالله هر دو باردار باشیم

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وایی انتظار خیلی سخته منم اقدامم یه هفته دیگه موعدم هست درد پریودی دارم نمی‌دونم باردارم یا نه کلافه ...

خدا از دهنت بشنوه...انگار خدا وزنه آویزون کرده به ثانیه ها..دیر میگذره زمان

از بیکاری زیاد..دارم فک میکنم اگه باردار بودم چطور به شوهر جان بگم...از آخر به این نتیجه رسیدم که صداش کنم..کنار هم به بی بی چک زل بزنیم..و دوتایی انتظار بکشیم تا دوتا خط رو ببینیم...  

نه نزدم..همه میگن بزار رد بشه بعد

بستگی به زمان لقاح و لانه گزینی داره عزیزم من از شرایط بدنم فهمیدم روز ۲۰ دوره لانه گزینی انجام شده و ۵ روز بعد بی بی زدم خودمم انتظار نداشتم اما مثبت شد هنوز به وقت موعدم نرسیده من ۲۹ باید پریود بشم که دیگه خداروشکر نمیشم و به امید الهی تو ام نمیشی 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2738
بستگی به زمان لقاح و لانه گزینی داره عزیزم من از شرایط بدنم فهمیدم روز ۲۰ دوره لانه گزینی انجام شده ...

چه عالی..منم شنیدم سریع ترین زمان لقاح۵ روز هست..و طولانی ترین۱۴روز...شما جز خوش شانس هابودی..تبریک میگم بهت..الان چند هفته هستی؟

بچه ها یه سوال دیگه.من ماه پیشم دوبار رابطه مشکوک داشتم.که همین باعث شد ۵روز پریودم با تاخیر باشه.من همیشه مرتب بود پریودام.الان بنظرتون کی بی بی بزارم..بازم از موعدم۵ روز بگذره مثه ماه قبل..اگه نشدم بی بی بزارم؟یا نه؟مثه قبل سر ۲۷ روز ..

2706