2204

سلام دوستان من بسته ای از پست دارم که الان دو روزه کد رهگیری رو میزنم مینویسه فقط قبول مرسوله اونم تازه از شهر مبدا و هیچ تغییری سایت نکرده ایا این غیر عادیه چرا اینطوره؟

وقتی به رسه به نقطه مورد نظر فقط نشان می ده 

ببین دوست عزیزی که تو تاپیک های من هی کنکاش می کنی و میای سروقت تایپک های من خداروشکر من هستم که تایپکی بزنم تا تو یه کاری داشته باشی ،الهیییی هزار مرتبه شکر . به کنکاشت ادامه بده دوست عزیز با ذهنت هرجور دوست داشتی برداشت کن ، فکر نکن خیلی باهوشی و به چیزای مفیدی رسیدی و حس کارگاه گجت داری ، نه عزیز من ،هرچی که می دونی از زیر فیل*تر من رد شده ، تو این جا به کنکاشت برس ،من اون جا درباره بیزنسم دارم پلن می ریزم 😙😚 یه ظرف هله هوله هم جلوم نشستم به پیگیریات می خندم  موفق باشی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦🙊🤣🤣🤣🤣  دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                 

نه.. مرسوله من تا دوهفته هم شده که بین راه بود نمیرسید.. ولی بعدش اومد

به خاطر شرایط پست زیاد این اتفاق میوفته

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306