2733
2734

اول اینو بگید که تو رابطه بودید؟آدمی هستید که عکس براش بفرستید یا ویس بدید و .....؟

شده تهدیدتون کنه بعد از کات؟

اگه پخش میکرد خیلی براتون بد تموم میشد از لحاظ عکس العمل خانوادتون و ...؟

میخوام ببینم چقدر هنوز از این چیزا پیش میاد و ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نقطه ضعف نشون ندین،بگو هرکار میخوای بکن

عمرا پخش کنه،فقط پیاماشو نگه دار به فتا نشون بده

مردم به ارزوهاشون جامه ی عمل می پوشونن ،من حـتــی نتــونـستـم یه شورت پاش کنمـ🖤 از لحاظ روحــے احتیاج دارم بعضی فامیلارو انفـامیل کنم.**دیگه تو سن کم انقدر خراب نباشید بخدا دنیا اونقدراهم کوتاه نیس!!!!**کاش دلیل چت نکــردنت با من ڣـڶج شدنت باشه(:**   +دلم واست تنگ شده میخوام برگردیم به اون روزا                       - اون روزا دیگه شب شده؛/شبت بخیر عزیزم):                           دانلود یکی که این روزا جــــام زندگـــی کنه💻..یه سری از تاپیکام درمورد دخترخالمه که قبلا راجبش توضیح دادم💙
2738

ن هیچوقت ..تا وقتیم از کسی مطمعن نشم عکسی براش نمیفرستم

اقا وجدانن رضا کرمی تارا شکرخورد غلط کرد این اهنگو خوند(گَردِ کی دِری لج کِید اخه مگه دشمنِدِم،شرمنده چَن ساله چیدَه مِ هنوز عاشقِدِم)پسران سرزمین کرمانشاه  از رضابکشین بیرون..هرجامیرم دوپس دوپس شرمنده هر شو مَسم  فکر کنم پسران کرمانشاهی از دم شکست عشقی خوردن...       خب خب رضا ب کنار...یکم بگم از یاسین ک اهنگش قفلی همیشگیمه...(ساقی اِمشُو اَرَیمِ مشروب فیک بِرشِن،توام حالِم خِراو بِکی بوِیدَم تامرز کشتن،نیکوتین خونِم اِمشو ها بانِ هزار مَگَر ای سنگینه ای دردیله بوِیدَ خوار...)..روزگار داره غمگین ترین اهنگشو برام مینوازه..من همون دختریم ک تو تمام زندگیش نقش فیک بازی کرد..زندگی ک همه براش تصمیم گرفتنو من فقط گفتم ..(چشم)کاش میشد درتمام طول زندگیم فقط یکروزشو خودم باشم:)از غیرواقعی بودن خودم خسته شدم..یدختر درونگرایی ک فقط تو رویاهاش واقعیه وبا کسی میتونه صمیمی بشه...

نبودم ولی خب یکمن پخش کنه مثلا چیه مال قبل بود که هیچکس هیچکسو نمیدید و عجیب بود میتونه راحت بگه پروفایلم بوده 

بعدددش اگه تحدید کرد راحت کار خوب اینه که بره پلیس فتا شکایت کنه بحث عابرو هم نیست چون نمیفهمه کسی که طرفو میگیرن چوب میکنن تو استینش ک دیگه از این تزا نده🙂

بخند   

دوره این حرفها گذشته 

کسی که عکس و صدا پخش کنه خودش مجرمه

فعلا هم که تو مملکتی که هیچی حل نمیشه این موضوع رو با شدت و سخت گیری و سریع پیگیری میکنن و اگر بدونن پسر مجردی برای دختر خانمی قلدری و تهدید کرده جوری پدرشو در میارن که صد بار بگه غلط کردم و ابروی خودش بیشتر بره . خود پسرها هم اینو میدونن 

2706