2733
2734

تو موجودی نمیاد..ولی هست

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره واسه مام نیس فکر کنم نصفه شبی یوااااااش کش رفتن از تو حسابا 🤣

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........

بچه ها نا کارتنون گم کردیم بعد مسدودش کردیم،فعلا هم دسترسی به بانک نداریم کارت بگیریم این یارانه زمان مشخصی داره که ازش برداشت بشه ؟ نکنه انقضا داشته باشه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
ماه بعد قابل برداشته

چرا بعضیها ۴۰۰ ریختن بعضی ۳۰۰ فرقش چیه میدونی؟

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
بچه ها نا کارتنون گم کردیم بعد مسدودش کردیم،فعلا هم دسترسی به بانک نداریم کارت بگیریم این یارانه زما ...

پولت سرجاشه نگران نباش

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
اره واسه مام نیس فکر کنم نصفه شبی یوااااااش کش رفتن از تو حسابا 🤣

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
بچه ها نا کارتنون گم کردیم بعد مسدودش کردیم،فعلا هم دسترسی به بانک نداریم کارت بگیریم این یارانه زما ...

هرکی پیداش کنه نمیتونه استفاده کنه رمز رو نمیدونه واسه چی مسدود زدید

پولت سرجاشه نگران نباش

خداخیرت بده،آخه کارتو من گم کردم ،اونموقع باید جواب همسرمو میدادم

2706