2410
2553
عنوان

بعدازیه هفته ازخونه ی بابام اومدم

254 بازدید | 10 پست

باخانواده ی شوهرم باهم زندگی میکنیم.یه هفته رفتم خونه ی بابام موندم.اومدم میبینم اسباب بازیای پسرم همش جابجاشده وبهم ریخته خوراکیای توکمدخورده شده.اسباب بازیاکاربچه ی برادرشوهرمه ولی خوراکی روحتماشوهرم اورده خوردن.این درصورتیه که وقتی بچم میره خونه ی جاریم به هیچ وسیله ای اجازه نمیدن دست بزنه.حالاموندم چجوری به شوهرم بگم که بهش برنخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چی میخای بگی خب مهمون اومده اونم پذیرایی کرده انتظار داشتی کسی که میاد خونتونو هیچی نبره بخوره

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

یعنی شوهرت کپی شوهر منه یه دقیقه میرم بیرون ننه ی نکبتش تا میبینه نیستم میاد همه جارو میگرده اگه پول ببینه میدزده وقتی میرم خونه میبینم سینک پر از پوست میوه و ظرف هست میگم مگه چند نفر مهمون اومده میگه فقط مامانم اومد منم تعجب میکنم که مادرش بوده یا گاوووو بوده این همه خورده

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»
2714

حوصله داری 

خودش پولشو داده اگه نیست بگو باید بریم بخریم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
چی میخای بگی خب مهمون اومده اونم پذیرایی کرده انتظار داشتی کسی که میاد خونتونو هیچی نبره بخوره

عزیزم باخانواده ی شوهرم باهمیم.یه اتاق فقط دست منه.من که مهمون داری نمیکنم که بساط پذیرایی تواتاقم داشته باشم