2703
2553
عنوان

زایمان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 60 پست

عزیزم.... میدونم خیلی سخته انشاالله خداوند بهتون کمک کنه و قوت بده

ولی به نظرم الان شما جذاب ترین موجود روی زمینی

مادر😍🥰

هم مقدسه ، هم مهربونه ، هم دوسته ، خلاصه عشقه

الهی خداوند هرچه زودتر شیرینی این روزا رو بهتون بچشونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من پد میذاشتم بعد نه خودم بلد بودم شیر بدم درست نه پسرم درست شیر میخورد ۲هفته تمام خون افتاده ب ...

آخی عزیزم سینه اولاش زخم میشه باید پماد شقاق سینه بزنی تا خوب شه 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2456

آخه من خیلی زود بچه دار شدم ... به هم سن و سالای خودم نگاه میکنم ک چقدر دارن خوش میگذرونن و من باید بچه بزرگ کنم و شکممو پاره کردن و هزارتا درد و بی خوابی و ... من ۱۷ سالمه ۱۶ سالگی ازدواج کردم

وای چقدر دوست دارم بچه دار شدم شیر نداشته باشم واسه همین چیزاش☹

شیر نداشته باشی!؟ 

الان بچه نداری این فکرو میکنی

بزار بچه دار بشی بهت بگن شیرش بده بعد شیر نداشته باشی اون موقع میفهمی مادر شدن یعنی چی چقدر ناراحت میشی ک نمیتونی بچتو سیر کنی

هیچوقت این فکرو نکن بخدا شیر دادن به بچه یکی از قشنگترین حسای دنیاس

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

مبارک باشه خانومی. گریه اشکال نداره هرچقدر میتونی خودت رو خالی کن اما نا امیدی اصلا به زودت راه نده. اگر مادری خواهری هست ازشون خواهش کن برات نیم متر پارچه حوله بخرند و دولایه گرد اندازه کف دست برات بدوزند به عنوان پد استفاده کن خیلی خوبه و شیر رو به لباست منتقل نمیکنه من همش استفاده میکنم هر سه ماه هم میندازمشون جدید میدوزم. پد سینه داروخانه هم می‌فروشند اما خیلی آب گیری نداره اونو فعلا بخر کارت راه بیفته تا برات بدوزند. حتما اینکار رو بکن خیلی خیلی راحت میشی. منم هر نیم ساعت لباسم عوض میکردم همش خیس بود و سردم میشد و سرما خوردم جدا از بوش. الان خیلی خیلی راحت شدم مامانم این کار رو برام انجام داد خدا خیرش بده راحتم کرد. الان روزی یکبار فقط لباسام رو عوض میکنم و پد ها رو مرتب میشورم که همیشه داشته باشم

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

آخی عزیزم سینه اولاش زخم میشه باید پماد شقاق سینه بزنی تا خوب شه 

من میترسیدم پماد بزنم یه بار حواسم نباشه پاک کنم پسرم بخورتش

برا همین شیرمو میدوشیدم میذاشتم رویه بگیره میزدم بهش

حالا اینو گفتم اگه کسی الان تو دوران بارداری و زایمانه به دردش بخوره😘

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2714
آخه من خیلی زود بچه دار شدم ... به هم سن و سالای خودم نگاه میکنم ک چقدر دارن خوش میگذرونن و من باید ...

صبر کن بچت بزرگتر بشه

موقع مدرسه اش حال میکنی که از بقیه مامانای بچه ها جوون تری😘

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اوووخی منم سه ماهه زایمانم کردم ازش دورمیشم باچشمای کوشولوش دنبالم میگرده دیرپیدام کنه لباشوغنچه میکنه ماه میشه بخدا🥰 تازه دست میزنه صورتمولمس میکنه عشق میکنم باهاش ملوسکم این مشکلاتم تاچهلمه نگران نباش اسی

مبارک باشه خانومی. گریه اشکال نداره هرچقدر میتونی خودت رو خالی کن اما نا امیدی اصلا به زودت راه نده. ...

از کدوم پارچه ها منظورت من از الان بدوزم

از همین پارجه های که بچه باهاش خشک میکنن متری هست اونا خوبه؟

از کدوم پارچه ها منظورت من از الان بدوزم از همین پارجه های که بچه باهاش خشک میکنن متری هست اونا خوب ...

اونم خوبه اما من پارچه حوله میخرم. همین حوله هایی که برای حمام استفاده می‌کنیم هست؟ همونا رو متری از پارچه فروشی می‌خریم دایره شکل اندازه کف دست دو لا میدوزیم عالیه خوب آب میگیره 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

از کدوم پارچه ها منظورت من از الان بدوزم از همین پارجه های که بچه باهاش خشک میکنن متری هست اونا خوب ...

من از يه پيج اينستا سفارش دادم خيلى عاليه يه طرفش پارچه ى ابگير حوله اى نخى هس يه طرفش حالت عايق پلاستيكى داره مث تشكچه هاى تعويض بچه ها هست كه نم پس نميده اندازه اش هم خوبه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2706