2726

خیلی ناامیدم 

ازدواجم بعد سالها بهم خورد و ..‌ 

خواستگار نمیخوام چون عذابه 

فقط شوهر خوب میخوام

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خداییش برا ازدواج و اینا نماز جعفر طیار، زیارت امام‌ رضا، نماز شب، سوره واقعه دوشنبه اول ماه به روشی که داره عالیه. 

من بعد 1 سال با این روشا بالخره شوهر کردم. البته بیس سالم بود ولی بشدت ازدواجی بودم

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
2728
اره خداییش برا ازدواج و اینا نماز جعفر طیار، زیارت امام‌ رضا، نماز شب، سوره واقعه دوشنبه اول ماه به ...

توزرنگ بودی 

۲۰ سالگی بفکر شوهر 

ما تازه بفکر افتادیم 

چن بار طیار خوندی؟؟

توزرنگ بودی  ۲۰ سالگی بفکر شوهر  ما تازه بفکر افتادیم  چن بار طیار خوندی؟؟

ای خواهر زرنگ چی من تو رسم فامیل مونده حساب میشدم

ولی انقد عطش ازدواج داشتم که انگار 40 سالمه

ببین واگذار کن به خدا بگو یکی که خیر دنیا و آخرت برات داره بیاد تو زندگیت.

هرچقد بخونی بهتر

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم

برا منم اگه یادت بود دعا کن یه از خدا بی خبر تمام داراییمونو بالا کشید صفر صفر شدیم

ای خواهر زرنگ چی من تو رسم فامیل مونده حساب میشدم ولی انقد عطش ازدواج داشتم که انگار 40 سالمه ب ...

باشع 

ولی چن بار خوندی تا جواب داد؟ 

گناهم کردی ؟

برا منم اگه یادت بود دعا کن یه از خدا بی خبر تمام داراییمونو بالا کشید صفر صفر شدیم

حتما 

شماهم منو دعا کن 😘

باشع  ولی چن بار خوندی تا جواب داد؟  گناهم کردی ؟

نه اون زمان مراقبت نفس داشتم اهل گناه نبودم حتی کوچیک

زیاد میخوندم چندماه جمعه ها جعفر طیار 

هر شب نماز شب

نه اون زمان مراقبت نفس داشتم اهل گناه نبودم حتی کوچیک زیاد میخوندم چندماه جمعه ها جعفر طیار  ...

خوشبخت بشید ⚘

صلوات دعای مستجابه به این طریقی که گفتم صلوات بفرس ائمه و شهدا اولیاء خدا نمیذارن مدیون بمونم برات جبران میکنن دعای این بزرگواران هیچ طلسمی نمیتونه جلوش بگیره

سعی کن حق الناس مرتکب نشی طبق نظر مرجع تقلیدتون  شروع کن به جبران حق الناس (یعنی زنگ بزنید دفتر مرجع تقلیدتون یا براشون در سایت شون استفتاء ارسال کنید)در ضمن حق الناس فقط مادی و پولی نیست دلشکستن بدحجابی در برابر نامحرم و... حق الناسه

شهدا اموات عرفا پیامبران ائمه همه مسلمانان از صدر اسلام الی یوم القیامه و ذوی الحقوق شون به نیابت از اینا برای تعجیل در فرج موعود الهی حضرت مهدی ارواحنا فداه صلوات بفرستید و ثواب شو از طرف همین افراد هدیه بدین به امام زمان