2726
عنوان

یه سوال بدویین

66 بازدید | 12 پست

خدا گفته هیچوقت ازم کم نخاین و زیاد بخاین 

من میدونم  خدا تواناییشو داره ولی مثلا طلب یه میلیون میکنیمم نمیرسونه بهمون بعد چه طوری مثلا ما صد میلیارد ازش تقاضا کنیم بهمون میده؟؟ 

اصلا میده؟؟؟ یکی توجیه کنه منو 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

مگه خدا باید پول بده 

پول به دست اوردن چیزی نیست که بشینی و از خدا بخوای و اونم همینطوری بده 

خودش گفته از تو حرکت از من برکت 

تو بگو خدایا تلاش می‌کنم یه ملیون به دست بیارم توهم کمکم کن 

این درستشه هر خواسته ای که داریو خودت باید براش تلاش کنی نه اینکه پا رو پا بزاری و منتظر باشی خدا بیارتش برات هر چیزی تلاش و سختی داره حتی اگه به اون یه ملیونم نرسیدی باز تلاش کن و باز و باز 

🖤(: Louder than bombs I break

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه اینجور بود همه میلیاردرررررررررر بودن ک ...

مثلا یه سوال دیگه هم هست 

خدا میگه دعا کنید تا استجابت کنم ، بعداستجابت نمیشه بعد یه مدت میگن رها کن دعاتو تا خدا برات براورده کنه 

خو چیکار کنیم بالاخره دعا کنیم یا بیخیال شیم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
مگه خدا باید پول بده  پول به دست اوردن چیزی نیست که بشینی و از خدا بخوای و اونم همینطوری بده&n ...

خو شما از کجا میونی من تلاش نکردم قربونت برم 

ننشستم رو دیوار حیاط خو 

تلاشمم کردم 

😂😂😂

نه توروخدا راضی نیستم 😂😂😂

اگه به صلاحت باشه میده 

هیچوقت چیزی رو به زور از خدا نخوا

ما یه فامیلی داشتیم که اوایل زندگیشون تو پایین شهر اجاره نشین بودن و وضع مالی خوبی نداشتن اما بعد چند سال مرد افتاد تو کار بساز بفروشی و الان ماشینای میلیاردی سوار میشن و خلاصه از نظر مالی مشکلی ندارن ولی هم زن هم مرد آرزو دارن کاش برگردن به همون اجاره نشینی تو پایین شهر با همون آرامش و عشق و محبت 

تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱
مثلا یه سوال دیگه هم هست  خدا میگه دعا کنید تا استجابت کنم ، بعداستجابت نمیشه بعد یه مدت میگن ...

اره این دیشب فکرمو درگیر کرده بود که بازم دعا کنم یا رهاش کنم تا بشه

بعضی جا ها میگن هر وقت دلت شکست دعات اجابت میشه، خب چیکار کنم دلم بشکنه؟😂

اگه به صلاحت باشه میده  هیچوقت چیزی رو به زور از خدا نخوا ما یه فامیلی داشتیم که اوایل زندگیش ...

همین مصلحتم من درکش نمیکنم 

خدا قدرت عقل به ما داده برا زندگی و اختیار تقاضای حاجت 

چرا باید مثلا یه عده بگن به مصلحتت نیس؟؟ پس عقل و اختیار چی میگن این وسط 

اره این دیشب فکرمو درگیر کرده بود که بازم دعا کنم یا رهاش کنم تا بشه بعضی جا ها میگن هر وقت دلت شکس ...

همین افرین 

یعنی باید دلمون بشکنه تا حاجت بگیریم؟؟ خیلی جاها دیگه از خودشون حرف میزنن

همین مصلحتم من درکش نمیکنم  خدا قدرت عقل به ما داده برا زندگی و اختیار تقاضای حاجت  چرا ...

قدرت عقل و اختیار بعضی وقتا میتونه تحت تاثیر همون پول قرار بگیره و درست عمل نکنه و نتیجه عکس بده 

واسه همین وقتی از خدا چیزی میخوای بگو اگه جنبه و ظرفیتشو دارم بده 

الان مام مستاجریم و شوهرم هم یه کارمند ساده س درسته بعضی وقتا از نداری و بی پولی خسته میشیم ولی هر وقت دعا میکنم میگم خدایا اگه قراره ما پولدار شیم ولی بعدش ظرفیتشو نداشته باشیم کلا نده . آدم که از فرداش خبر نداره 

تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱
خو شما از کجا میونی من تلاش نکردم قربونت برم  ننشستم رو دیوار حیاط خو  تلاشمم کردم

اره آدما خیلی وقتا تلاش می‌کنن ولی نمیشه ولی دلیل بر این نیست که خدا بهت نمیده و فلان و بمان نه

باید بیشتر تلاش کنی اگه اون چیز واقعا ماله تو باشه ماله تو میشه حالا حتی اگه محال باشه 

ولی اگه ماله تو نباشه نمیشه بعضی چیزارو آدم میخواد ولی براش خوب نیست بهتره بهش نرسه تا اینکه برسه و آسیب ببینه وقتی اینطوری میشه به خدا میگی خدایا من که تلاشمو خیلیییییی کردم پس چرا ندادی تو اصلا حواست به من نیست ولی بعد میفهمی که خدایاشکرت که ندادی به نفعم نبود

🖤(: Louder than bombs I break