2410
2553
بزن درخواست تجدید نظر ی قسمت میاد ک عکس باید وارد کنی از پاسپورت هرکی ی عکس بگیر بفرس بعدم پایینش ب ...

لاید حتما پاسپورت باشه؟ من از کارت ملیم عکس گرفتم فرستادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پاسپورت از کجا بیارم از اینترنت بزنم بگیرم قبول میکنه؟

امتحان کن

از رو سن و اسم و عکسش بگیر عکسو

بعد تو قسمت وارد کردن سن و اسمم حتما از اطلاعات اون شخص استفاده کن همخونی داشته باشه همش

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
2714
بزن درخواست تجدید نظر ی قسمت میاد ک عکس باید وارد کنی از پاسپورت هرکی ی عکس بگیر بفرس بعدم پایینش ب ...

عزيزم براي من اصلا روي تجديد نظر نميره

كجا منظورتع؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزيزم براي من اصلا روي تجديد نظر نميره كجا منظورتع؟

چجوری نمیره دوتا گزینس دگ رو هرکدوم بزنی میره

یبار دیتا و کش اینستا رو پاک کن دوباره بیا 

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
چجوری نمیره دوتا گزینس دگ رو هرکدوم بزنی میره یبار دیتا و کش اینستا رو پاک کن دوباره بیا 

نه گلم براي من اين هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
سنتو اشتباه وارد کردی یا مشکلش چیز دیگ ای بوده با سایت وارد میشی یا اپ

اپ

اصلا ازين فراتر نميره

وگرنه درست ميكردم خودم

سنمو درست زدم همون موقع مطئنم

2706