2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگن پسر ترشی،شور

دخترر شیرین

ولی من سر پسرم شیرین دوس داشتم

الان نمیدونم چیه ترش نمکی دوس دارم

کٰ‍‌‌ات‌م‍‌‌ٰات‌نَ‍‌‌دارِی‍‌‌م‌تُ‍‌‌و‌قَ‍‌‌ه‍‌ر‌کُ‍‌‌ن‌مَ‍‌‌ن‌بَ‍‌‌غِ‍‌‌ل‍‌ت‌مِ‍‌‌یکُ‍‌‌نَ‍‌‌م🫂🫀
2728
میگن پسر ترشی،شور دخترر شیرین ولی من سر پسرم شیرین دوس داشتم الان نمیدونم چیه ترش نمکی دوس دارم

قطعی نمیشه گفت 

تو دختر ویار و تهوع بیشتره و ادم زود احساس سنگینی می کنه و خستگی و خواب زیاده و چهره زشت میش و شکم پهن 

برو سونوگرافی چند هفته شدین؟

من الان14هفته 5 روزم برم میفهمم میخام 18هفته برم انومالی

کٰ‍‌‌ات‌م‍‌‌ٰات‌نَ‍‌‌دارِی‍‌‌م‌تُ‍‌‌و‌قَ‍‌‌ه‍‌ر‌کُ‍‌‌ن‌مَ‍‌‌ن‌بَ‍‌‌غِ‍‌‌ل‍‌ت‌مِ‍‌‌یکُ‍‌‌نَ‍‌‌م🫂🫀

با صبر و حوصله تا سونو ان تی اگه بهت گفت ۸۰ درصد همونه اگه نگفت صبر و حوصله تا سونو آنومالی. 

به حرف هیچکسم توجه نکن و به خرافات که اصلا توجه نکن. اینو میخوری دختره، ویارت اونه پسره. اصلا اینا جنبه ی علمی نداره. برای منو همه میگفنن پسره. همه هااا . خودمم باورم شده بود. اما دختر بود

قطعی نمیشه گفت  تو دختر ویار و تهوع بیشتره و ادم زود احساس سنگینی می کنه و خستگی و خواب زیاده ...

من الان ویارم بیشتره ولی یبارم حالت تهوع نداشتم چهرمم تغیری نکرده بقیشم درسه حوصله هیچی ندارم

بزار برا 18 هفته سونوی زیاد خوب نیس اولیه؟

نه منظورت بچه اولیه نه

ولی سونو دوبار رفتم انتی هم احتمال پسر داد دوس دارم دختر باشه

2706