2726
عنوان

چی دلتون رو به زندگی گرم میکنه ؟💞

23291 بازدید | 1116 پست

محبّتِ دستانِ مادرت؟
لبخندِ رضایتِ پدرت ...
خوشبختیِ خواهرت ...
سربلندیِ برادرت ...
آرامشِ نگاهِ همسرت ...
و نیز خنده‌ی مستانه‌ی فرزندت!
ممکن است برای تو همه‌ی این‌ها باشد یا بعضی ...

اما آیا می‌دانی که سهمِ امامِ زمانت از خوشی و دلگرمی در این دنیا چیست؟
   خودِ تو !  آری خودِ تو !

آنگاه که به یادش هستی ...💚

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🔴 ویژگی‌ها وخصوصیات #امام_زمان(عج)

🔸 قسمت 3️⃣

ادامه این پست 👇

✨_امام زمان ما ولیِّ نعمت‌هاست؛ خدای تعالی تمامی نعمت‌های مادی و معنوی را از طریق آن حضرت و به خاطر آن حضرت به ما عنایت می‌فرماید.

✨_آن حضرت از سلاله‌ی پیامبران است.

✨_امام عصر ارواحنا فداه امین خدای رحمان هستند. 

✨_ایشان از عترت انتخاب شده‌ی پروردگار جهانیان است.

✨ _حضرت مهدی عج الله امامِ هدايت 🧡چراغِ تاریکی🧡 نشانه ی تقواست.

آیا قدرشناس آخرین ذخیره ی الهی هستیم ؟؟!!

ادامه دارد...

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام مولای ما♥

خدا کند به نبودنتان عادت نکنیم ...

خدا کند ندیدنتان ، همواره بزرگترین اندوهمان باشد...

خدا کند زندگی فریبمان ندهد ...

خدا کند دعا برای ظهورتان از اعماق جانمان باشد ...

خدا کند غیبت و غربتتان، جانمان را آتش بزند ...

خدا کند فرزندان خوبی برایتان باشیم

🌤أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق زینب کبری سلام الله علیها 🌤

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

اللّهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب کبری سلام الله علیها

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

سلام مولای ما

صبح ، چه دل انگیز است وقتی که طلوع با سلام بر شما ، آغاز می شود .

روز ، چه پر برکت است وقتی حلاوت یاد شما در آن جاری است .

زندگی چه پر امید است وقتی گرمای دلنشین نگاه شما در آن احساس می شود .

... و غم چه واژه ی دوری است وقتی باران زلال نام قشنگتان ، بر دلم می بارد ...

چقدر خوشبختم که شما را دارم ...

#با_امام_زمان

✨✨✨به رنگ بندگی✨✨✨

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

شهدا دست ما رو هم بگیرید که ما هم مثل شما فدااای امام زمانمان شویم❤😭

کاش ذهن ما هم انقد آسوده بود که وقت داشتیم به دل ائمه فکر کنیم

دل رو بده به امام زمان عج الله بقیه اش رو خودشون برات درست میکنن بهت قول میدم

اللّهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706