2726
عنوان

کیا توی حموم نوره استفاده میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 162831 بازدید | 742 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عالیه میشه یکم از مزایاش بگین و اینک نوره اسلامی اصل رو از کجاها میگیرین من دیجی کالا و باسلام د ...

من از عطاری محل میخرم . داخل بسته ی زردی است روش نوشته نوره . 

2728

بله خیلی خوبه 

عفونت رو هم از بین میبره

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

بو نمیده؟ 🤢

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
من از عطاری محل میخرم . داخل بسته ی زردی است روش نوشته نوره . 

پست قبلیم ازتون ۳تا سوال پرسیدم میشه جواب بدین راجب تغییر موها

منم میخوام استفاده کنم ولی چون موهای زائد زخیم دارم دلم میخواد نازک تر بشن ریشه ضعیف بشه میخوام ببینم شما ک ده ساله استفاده می کنین حجم موهای زائدت چن درصد کم شده و نازک شده؟

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

نوره همون که بوی شدیدی داره؟؟

خدایش توی اپارتمان 😨😨😨

یکی از همسایه ها ماهی یبار میزنه بوی گندش میاد توی ساختمان روح و روانش رو شاد میکنم 🤬

چه میکنید با بوش

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
چرا عالیه میشه یکم از مزایاش بگین و اینک نوره اسلامی اصل رو از کجاها میگیرین من دیجی کالا و باسلام د ...

بو داره . مثل بوی واجبی . نرم میکنه موها رو نرم می رویانه خوبه در کل . من چون با اپلاسیون مخالفم و ژیلتم بهم نمیفته از این استفاده میکنم . البته اینم بگم اگر بدون بو میخواید همون پودر موبر بدون بو داروخانه داره

2706