2737
2734
عنوان

نمیدونین بازار مسکن چطور میشه آیا؟

101 بازدید | 15 پست

بالا میره یا میاد پایین. چون خبرایی از از سرگیری مذاکرات هست

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بالا میره اینجا چی اومده پایین تابحال؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مذاکرات 🤭🤭🤭🤭🤭

همین یه خبر کم توقف یا ادامه روی قیمت سکه خیلی تاثیر گذاشت این چند روز.

ظاهرا در جریان نیستی عزیزم😊

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2738
ب نظرم راکده ،،الان با این قمتاشم کسی نمیتونه بخره زیاد، مردم غصه نونشونو میخورن اونوقت بتونن خونه ...

اره . ممکنه. گاهی تا چند سالم راکده

[QUOTE=237149965]همین یه خبر کم توقف یا ادامه روی قیمت سکه خیلی تاثیر گذاشت این چند روز. ظاهرا در جر ...

پس جریان مذاکرات خیلی تعیین کنندس رو قیمت ها.خندت بی مورده گلم

پس جریان مذاکرات خیلی تعیین کنندس رو قیمت ها.خندت بی مورده گلم

مذاکراتم  حتی ب نتیجه هم برسه زیاد تفاوت انچنانی و محسوسی نداره گلم مثلن ماشین چندصد ملیونی نصف میشه ب تدریح با شیب کم رو ب بالا بوده تو این چندسال😔😥

2706