2410
2553

عزیزم کلا هنه ی بچه ها اسهال نیشن پاهاشون میسوزه ،از کالاندولا و پوماد ان ان استفاده کن یعنی اول ان رو بزن بعد نیم ساعت والاندولا رو ،برای اسهالش از دمیترون و آزیترومایسین به دوز پزشک استفاده کن ،برای سفیدی رو زبونش هم نیستاتین خوب باشه اگه نمیتونه غذایخوره وگرنه بهش نده ،و حتما حتما هم شربت زینک بهش بده تو این مدت

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، سوختگی به خاطر اسهاله و پوشکم میشه. برای اسهالش آزمایش گرفتی؟؟ از دهانش عکس داری ببینم دونه ها ...

دونه هاش اینطوریه سفید و کوچولو کوچولو

الان نمیذاره بگیرم همینم به زور گذاشت😢

ته زبونش بیشتره خیلی

هرچی پماد فکرشو بکنی استفاده کردم کالاندولا کرم محافظ پای فیروز وازلین زینک اکساید😭😭😭😭

اگه اینارو استفاده کردی برو داروخونه به دکترش بگو پماد ترکیبی سوختگی پای بچه بدین 

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
2720
این مدت انتی بیوتیک دریافت کرده؟، با وجود این دونه ها شیر میتونه بخوره؟

نه آنتی بیوتیک نخورده ولی کشت ادرارش مثبت شد که دکتر گفت زیاد نیست دارو نمیدم ولی فکر کنم بد تشخیص داد😭

ادرار که میکنه کلی جیغ میزنه دلم کباب میشه

عزیزم کلا هنه ی بچه ها اسهال نیشن پاهاشون میسوزه ،از کالاندولا و پوماد ان ان استفاده کن یعنی اول ان ...

زینک میخوره عزیز

من حرفم اینه چرا دوباره عود کرده بعد از یک هفته

دوهفته پیشم همینجوری به شدت سوخته بوداصلا یه وضعی الان باز دوباره

در صورتی که اینقدر من رعایت میکنم و تند تند میشورم

شکم و مدفدعشمم کلا شله تو این دو هفته

هرچی پماد فکرشو بکنی استفاده کردم کالاندولا کرم محافظ پای فیروز وازلین زینک اکساید😭😭😭😭

بهتره ببری دکتر…ولی اگه سوختگی تا کشاله رانش اومده باید یکم باز بزاری تا هوا بخوره…دیگه حساسیت پیدا کرده.

کرم تریا میسینولون رو شب که شستیش و خشکش کردی بزن.

قویه و زو د خوب میشه. ولی دو سه بار بیشتر نباید بزنی.

روزم شورت باید پاش کنی و توش کهنه پنبه ای بزاری.

✨✨💫عشق ماندگار….خداست💫✨✨
2714
بهتره ببری دکتر…ولی اگه سوختگی تا کشاله رانش اومده باید یکم باز بزاری تا هوا بخوره…دیگه حساسیت پیدا ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده

ایقدر این مدت اذیت شده که حد نداره

دکترام که کلا تعطیلند اصلا دل نمیسوزونن

میدونم سخته ولی تا پاش خوب بشه یه مدت چندتا پارچه نخی کوچولو بذار رو پوشکشبعد باهمون پوشک میتوتی بندازیش یا بشوری دوباره استفاده کنی خیلی کوچولو که از بغل پوشکاس یکم بزنه بیرون که جمع نشه و بدن بچه با موشک تماس مستقیم نداشته باشه ،من دخترن اسهال میشد چون هرنیم ساعت یه ربع یهدره کثیف میکرد از پوسک های بزرگ که موقع زایمان خودمون میبستیم با شورت ازمایشی میبستم وروشو تازیر پوشک پارچه میداشتم بدن دخترم بهتر شد هم تو هزینه ی پوشکم صرفه جویی شد 

نه آنتی بیوتیک نخورده ولی کشت ادرارش مثبت شد که دکتر گفت زیاد نیست دارو نمیدم ولی فکر کنم بد تشخیص د ...

کشت ادرار نه، چون اسهاله ازمایش مدفوع بگیر.

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
زینک میخوره عزیز من حرفم اینه چرا دوباره عود کرده بعد از یک هفته دوهفته پیشم همینجوری به شدت سوخته ...

خب تون ویروسه که تو بدنش باعثه اسهال شده به طور کامل از بدتش دفع نشده خوب کلا همه بجه ها هم موقع اسهال پاهاشون میسوزه

نه آنتی بیوتیک نخورده ولی کشت ادرارش مثبت شد که دکتر گفت زیاد نیست دارو نمیدم ولی فکر کنم بد تشخیص د ...

آزمایش ادرارشو میفرستی؟؟

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
2706